Владимир Зеленский стал жертвой террористов во время записи новогоднего концерта (ВИДЕО)

11 декабря, 2014 12:38 / Звездности
Владимир Зеленский,володя зеленский,зеленский

Владимир Зеленский,володя зеленский,зеленский

фото: Студия Квартал 95

Вечером 10 декабря, пока во Дворце "Украина" шла запись новогоднего концерта Вечернего квартала, неизвестные попытались сжечь машину Владимира Зеленского.

Директор Дворца «Украина» Роман Недзельский первым отреагировал на вчерашний инцидент на поджог автомобиля Владимира Зеленского:

– Сьогодні, 10.ХІІ. 2014 р, близько 21-00 під час телевізійної зйомки Новорічної програми Вечірній Квартал, на службовій парковці Національного Палацу "Україна", в боковій частині біля монтажного входу на сцену, невідомі зловмисники намагався зробити підпал позашляховика одного з лідерів Студії 95 Квартал.

На щастя , водій телевізійної ПТС , побачивши кинуту палаючу пляшку під авто, яке в мить запалало вогнем, не розгубився, скориставсшись вогнегасником, загасив полумя. Дай Бог йому міцного здоров'я.


Читайте также: Владимир Зеленский не доехал до Москвы

Службою режиму та безпеки НПМ "Україна" було повідомлено в райвідділ міліції Печерського району міста Києва, на що оперативно прибули слідчі на місце події. Концерти Студії 95 Квартал завжди проходять при повних аншлагах, сьогодні в залі НПМ "Україна" знаходилось 3715 глядачів, які насолоджувались програмою і навіть не здогадувались про цю небезпеку.

Адміністрація Національго Палацу "Україна" звертається до правохоронних органів міста Києва вжити всіх необхідних заходів для пошуку та покарання цих злочинців, які посміли зробити цей підпал.

Також звертаюсь до групки "реваншистів", які не можуть пережити те, що колектив Національного Палацу "Україна", не зважаючи на всі розбиті на попередніх концертах вітрини та двері, успішно працює , проводить хороші шоу-програми, створює комфортні умови для українських артистів та глядачів, забезпечує щільний графік різножанрового репертуару, задуматись про відповідальність перед законом про шкоду Державного Майна.

Ми пам'ятаємо "гарячі голови" та авторів, про заклики скуповувати ртуть та готувати "коктейлі молотова" для зриву концертів. Схаменіться, нехай здоровий глузд та інстинкт самозбереження переможе. Мир Вам!

Генеральний директор Національного Палацу мистецтв "Україна" Роман Недзельський.

Читайте также: Владимир Зеленский был избит - СМИ

В самом Квартале 95 не придают особого значения случившемуся и не видят в этом политического умысла, считая это хулиганской выходкой "каких-то дураков". Мол, после инцидента с концертом Ани Лорак во Дворце "Украина" уже всего можно ожидать. С другой стороны, Квартал в Москву за наградами не ездит. Так что есть повод для размышления.

Смотреть онлайн выпуск программы Чистоnews – эфир от 09.12.2014. Как согреться зимой: 
Владимир Зеленский , проишествия , Вечерний Квартал , Квартал 95 Источник: Гламурчик
материалы по теме
коментарии (27)
осталось 1000 символов