Христина Соловій презентувала кліп на пісню до фільму Крути 1918

Христина Соловій презентувала кліп на пісню до фільму Крути 1918

Сьогодні на офіційному Youtube-каналі Христини Соловій відбулася прем’єра кліпу на пісню «Стежечка». Лірична композиція на слова Івана Франка є саундтреком до історичного фільму «Крути 1918», який 7 лютого виходить в широкий прокат в Україні.

Читайте такжеСоветский клип популярной группы забраковала цензура

Для Христини Соловій – це перший досвід співпраці з кінематографом. Вона зізнається, що коли писала пісню «Стежечка», уявляла саме українське кіно.

«Пригадую, як колись захоплювалась саундтреком Святослава Вакарчука до к/ф “Украдене щастя”, за мотивами драми Івана Франка. Тоді в мені й зародилась мрія написати свій саундтрек», – говорить співачка.

Символічно, що прем’єра кліпу відбулася в День 100-ліття соборності України.

Читайте такжеВся палитра эмоций! ALEKSEEV представил автобиографический клип

«Пісню «Стежечка» я написала на текст улюбленого Івана Франка – видатного поборника української соборності, – додає Христина Соловій. – Пісня написана більше п’яти років тому, а текст – у минулому столітті. Це трепетно і хвилююче, що у День соборності України вони зійшлись в одному часопросторі і стали супроводом фільму «Крути 1918».

Фільм «Крути 1918»– історичний екшн, присвячений бою на станції Крути взимку 1918 року. Тоді чотири сотні юнаків стали проти 4-тисячного добре озброєного війська більшовиків. В український кінопрокат фільм виходить 7 лютого. 


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK