Ольга Фреймут рассказала, как сделать успешную карьеру

Ольга Фреймут рассказала, как сделать успешную карьеру

Известная телеведущая Нового канала (Від пацанки до панянки), директор Школы настоящей леди поделилась правилами успешной карьеры. В действенности каждого из них Ольга Фреймут убедилась лично.

Читайте такжеНастя Каменских очаровала поклонников эротичным видео под водой

Правило 1. Обязательно выбирайте компанию своей мечты.

«Навіть якщо це дуже важлива компанія, з дуже гучним іменем – все одно ідіть туди. Колись в Англії я проходила стажування на ВВС. Нехай мені там не платили, нехай ніхто не знав, як мене звати. Але потім, зрештою, саме це стажування допомогло мені стати успішною в Україні».

Правило 2. Выбирайте работу, а не зарплату.

«На початку кар’єри треба зробити свою репутацію, а вже потім, коли ви будете всезнаючим майстром у своїй справі, можна вимагати високу зарплатню».

Читайте такжеБейонсе вместе с сестрой опозорилась перед многотысячной публикой

Правило 3. Если вы переросли зарплату – требуйте большего.

«Поки ви не попросите, ніхто вам добровільно не підвищить ваш гонорар. А якщо ж вами не дорожать, тоді кажіть «до побачення» і йдіть туди, де за ваш рівень знань будуть платити. Утім, об’єктивно оцінюйте свої вміння».

olga-freymut-znaet-kak-sdelat-uspeshnuyu-kareru_01

Правило 4. Будьте в стороне от интриг.

«Навіть якщо ви дуже любите курити і обмовляти всіх – не обмовляйте, тримайтеся. Тому що потім усі почнуть дружити проти вас. І скажуть, що та Оля з Роздолу велика пліткарка, і вас звільнять, а вам цього не треба».

Читайте такжеКейт Миддлтон и принц Уильям показали маленького принца

Правило 5. Дружите с нужными людьми.

«Потрапивши у колектив, дивіться, з ким найбільше рахуються, хто користується авторитетом. І не соромно в перші дні побути підлабузничком, це вам потім стане у пригоді».

Правило 6. Не бойтесь конфликта.

«Але не просто конфліктуйте, тому що у вас, вибачте, критичні дні або ви вже старенька жінка, і у вас клімакс. Якщо ви конфліктуєте, то обов’язково це робіть заради результату. Кричіть, висловлюйтеся, але добивайтеся цього».

olga-freymut-znaet-kak-sdelat-uspeshnuyu-kareru_02

Правило 7. Не засиживайтесь в декрете.

«Щонайбільше півроку, а далі просіть, щоб вам допомагали сидіти з дитиною. Адже якщо дуже довго сидіти в декреті, три роки чи там п’ять, то ви потім повернетеся і не впізнаєте своїх колег, а вони не впізнають вас. Вже всі будуть користуватися іншими парфумами і по-іншому поводитися. Ви вже не зможете з ними бути на одній хвилі».

Читайте такжеВ Сети появилось последнее фото диджея Avicii

Правило 8. Обращайтесь к своим коллегам на «Вы».

«Коли ви звертаєтесь на «ти», вас легко кудись послати, і вам легко послати інших. А така формальність збереже ваші стосунки у непоганому стані».

Правило 9. Не делайте чужую работу.

«Навіть коли на вас тиснуть, вас шантажують. Якщо вже дуже хочуть, щоб ви зробили за когось роботу, тоді просіть за це гроші».


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK