Киевский театр «Тысячелетие»: расписание на 16, 18 и 19 октября (афиша)

Киевский театр «Тысячелетие»: расписание на 16, 18 и 19 октября (афиша)

Какие спектакли для своих зрителей подготовил 16, 18 и 19 октября 2018 года? О самых интересных рассказывает сайт TV.UA.

Лист незнайомки 
16 октября в 19:00, Камерная сцена театра-студии "Тысячелетие" просп. Григоренко, 26А (м. Позняки)

Чому жінка спроможна все життя лишатися вірною випадково зустрінутому чоловікові, для якого вона була лише бавленням? Що це: марні сподівання, гонитва за щастям, безглузда самопожертва або справжнє кохання? Акторки театру "Тысячелетие" розповідають історію почуття, пронесеного героїнею скрізь усе життя. Найбільш значними подіями її долі стали декілька рокових зустрічей. Але кожна жінка знає: любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить...

Лірична історія за однойменною новелою Стефана Цвейга.

ПРЕМ'ЄРА: Я куплю тобі Мальдіви
 

18 октября в 19:00, Малый зал Дворца Украина 
Що б ви робили, якщо б несподівано опинилися власником чемоданчика зі значною сумою доларів у ньому? Чи купили б ви квартиру в центрі міста? Придбали б собі новенький Порше? А може взагалі подарували коханій людині цілий острів? Найголовніше в такій ситуації – швидкість реакції на блискавично мінливі обставини. Запрошуємо до майстер-класу, в якому розберемо форс-мажори, можливі помилки та підводне каміння у взаємодіях зі щасливою знахідкою 

Шоу-программа "Время Х" 
19 октября в 19:00, Малый зал Дворца Украина

Шоу-программа с участием молодых талантливых исполнителей, которые заявили о себе на творческих просторах не только нашей страны, но и за ее пределами. Победители различных фестивалей и престижных музыкальных конкурсов, которые стали настоящим открытием года!
В программе "Время Х" вы услышите любимые песни и хиты в исполнении молодых вокалистов, победителей различных фестивалей и конкурсов, участников талант-шоу "Голос країни", "Х-фактор" Артура Писковского, Дианы Сапожко, Сергея Костецкого, Ольги Василюк, Элины Иващенко, Ксанти, Алины Карпенко и др.

Программа «Время Х» - одно из самых ярких событий осени, наполнит вас новыми эмоциями и подарит незабываемые минуты.


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK