Юрко Юрченко відганятиме злих духів на концерті в Хелоуїн

Юрко Юрченко відганятиме злих духів на концерті в Хелоуїн

«У кожному жарті є доля жарту». Та, знаючи Юрка Юрченка, важко спрогнозувати – жарт це, чи перший прощальний тур таки може стати останнім… Тому поспішайте насолодитись гуртом Yurcash, який сьогодні дійсно є на піку своєї форми!

Читайте такжеИзвестная украинская певица презентовала очень провокационный клип

Про своє дітище Юрченко говорить із властивим йому гумором: «Це проект Юрка Юрченка, який вижив з розуму. Те, що робить зараз «Юркеш», і робив колись популярний серед українських тінейджерів співак Юрко Юрченко, – небо і земля».

Новий імідж, новий репертуар, новий стиль – «Юркеш» успішно поєднав у собі  punk, folk, ska, blues, symphonicrock і навіть hardcore.

29177781_153673685322942_5111251153807184871_n

Оголені почуття і безкомпромісний норов – це гурт Yurcash. Суперфіналісти найвідомішого талант-шоу України «Х фактор», музиканти, що вразили суддів професійністю та незабутнім шоу!

Читайте также5 причин посетить концерт рок-легенды Стинга в Киеве

Київ, Кропивницький, Дніпро,  Тернопіль, Полтава, Харків,  Вінниця, Рівне, Львів в передчутті особливої музики та грандіозного шоу гурту Yurcash, що ламає всі стереотипи!

Юрко відкриває прощальний тур концертом у столиці, що відбудеться 31 жовтня на свято Хелоуїну в Docer Pub! Співак пообіцяв, що відганятиме злих духів... своєю драйвовою музикою. Не пропустіть!

insta_post_all_city


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK