Співак Панас Буйний випустив стьобну пісню, яка буде підіймати бойовий дух ЗСУ

Юлія Туренко

Юлія Туренко

Випускаючий редактор

Усі статті автора...

Співак Панас Буйний випустив стьобну пісню, яка буде підіймати бойовий дух ЗСУ
Співак Панас Буйний
Пресслужба

Творчість Панаса Буйного покликана заряджати українців на позитив. Навіть у такий складний час потрібно підтримувати наших воїнів піснею.

Читайте такожЛеся Нікітюк розчулила до сліз новою ліричною піснею про українських військових
Одразу після Перемоги України у війні з росією Панас Буйний планує зробити великий Всеукраїнський тур-подяку. Це буде подяка співака нашим захисникам, подяка рідній Україні, Богу, та за те, що народився українцем.

Пісня «Оба-на!» – це історія про боротьбу нашого народу, від простих фермерів до циганів, від галичан до слобожанців – бо всі люблять Україну! Українська пісня – це така рушійна сила, яку ворог боїться щоразу ще більше, тому як не крути – «москалям хана»! – акцентує співак.

Артист розповідає, що завжди перед прем’єрою трек слухають мамуся та друзі, реакція у яких була одноголосна: «Це воно, нарешті вродив!» Також багато колег з професійного кола підтримали Панаса, коли почули перші рядки пісні.

Попри все була ціль написати стьобну пісню, яка буде підіймати бойовий дух нашим захисникам та цілому народу. Я не вмію писати журливі пісні, та й ціль в мене інша – давати людям позитив в будь-яких ситуаціях. І ми з моїм колегою в один день написали цю пісню за 15 хвилин, і зрозуміли – ось він козацький драйв! Ми скинули демо деяким нашим друзям-військовим, і вони вже з нетерпінням чекають прем’єри. Кажуть, що під приспів буде особливий стимул знищувати ворога! – додає Панас.

Основний меседж пісні, зі слів шоумена, – це непереможна Україна і нищівний удар по ворогу на всіх фронтах. Наш народ настільки став єдиним, від Закарпаття до Харкова, від Львова до Одеси, що немає жодних сумнівів – ми вже перемогли, лиш маємо ще дужче підтримувати ЗСУ, щоб вони дооформили цю Перемогу.

Усім москалям Панас Буйний хотів би передати:

Всі, хто підтримують війну, – здохніть су*и! А ті, хто називає себе «думаючими», – робіть всі можливі кроки, щоб скинути режим рф! Подивіться на приклад українців, як ми всі скинули президента-золотоунітазника! Поважайте себе і не будьте рабами! Рабів до раю не пускають!


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK