Юрко Юрченко: Я став по-справжньому вільним

Алла Лысак

Алла Лысак

Lifestyle-редактор

Все статьи автора...

Юрко Юрченко: Я став по-справжньому вільним

Український гурт YURCASH вирушив у перший прощальний тур. Лідер гурту Юрко Юрченко відверто розповів TV.UA про це, а також про рішення влаштувати "концертний тур" червоною гілкою київського метро та заінтригував можливим продовженням таких виступів.  

Прощальний тур! Чи означає це, що ви готуєтеся завершити музичну кар'єру? 

Так.

Читайте такжеАлександра Эпштейн: Когда увидела объявление о наборе в театральный, решила: попробую!

Яке досягнення ви вважаєте найвагомішим у своїй кар’єрі?

А давайте банально відповім. Моє найвагоміше досягнення ще попереду.

А що ще хочете зробити / сказати / заспівати? Чи залишилися у групи YURCASH нереалізовані на сцені мрії?

Купа. Ми починаючий гурт, що відкрив себе тільки на відсотків 10. Стільки ж населення України знають про нас. Ще раз повторюсь, все ще попереду.

А давайте тепер поговоримо про рекорди! Ви дали перший в Україні концерт у підземці. Як вам прийшла в голову ідея відсвяткувати день народження саме так? І які емоції у вас залишилися від цього?

Не концерт, а цілий тур (сміється). А ідея туру в метро саме в такому вигляді належить нашому другу-креативщику-піарщику-ведучому-музиканту Івану Маруничу.

Ми планували просто по приколу зібрати  “Палац Спорту” і “Палац України” в один день. А все це переросло у реально крутий перфоманс. Я був в захваті. Вважаю, що кожен артист час від часу має спускатись з небес в підземелля, щоб відчути справжнє єднання з народом. 

yurko-yurchenko-ya-stav-po-spravzhnomu-vlnim-1

Чи часто у вашій кар'єрі люди говорили, що ви граєте "неформат"? Наприклад, коли ви брали участь у відборі на "Євробачення", судді привели це як основний аргумент відмови.

Та ну їх всіх. Набридло вже це все. Я живу паралельно із тим, що відбувається на радіо і ТБ і роблю те, що мені подобається, не задумуючись, кому це потрібно і яка моя цільова аудиторія. Люди мають йти за мною, а не навпаки. Це протирічить усім правилам шоу-бізнесу, тому ми і є неформат.

Що вам дала участь в X-факторі?

Читайте такжеДмитрий Комаров: Думал, что нас точно прикончат

На деякий час ми привернули увагу до себе зовсім далекої від нас публіки. Вона і надалі йде за нами, до кінця не усвідомлюючи навіщо. Популярність зневільовує справжню цінність мистецтва.

Я знову протирічу сам собі, але найкращий наш концерт був на кордоні України, Росії і Білорусі років 10 тому. Ніхто не знав, хто ми і звідки. Зустріли нас взагалі ніяк та в кінці носили на руках, як “Куїн”на Уемблі.

Як ви проводите час з групою між концертами? Чи є у вас особливі ритуали перед виходом на сцену?

Стараємось поза концертами один одного не напрягати зайвий раз, аби встигати відпочивати один від одного. Це рецепт від “РХЧП” (Red Hot Chili Peppers. - Прим. ред.). Раніше було купа різних ритуалів. Цьомав хрест, молився, з правої ноги ступав на сцену і ще купа різного непотрібу. Зараз немає нічого такого взагалі. Я сприймаю життя таким, яким воно є. Ніколи не знаєш, як піде концерт. Чи струна порветься, чи світло вирублять, чи якийсь п’яний клоун вискочить на сцену. Дію по обставинам і просто кайфую від того, шо відбувається.

yurko-yurchenko-ya-stav-po-spravzhnomu-vlnim-2

Що б ви порадили своїм шанувальникам? "Жити і бути нормальним пацаном", може? В Фейсбук ви якось запинилися саме на цій думці. 

Може. Прекрасна порада!

На банерах прощального туру написано "стоп_цензурі", будете співати про теми, про які не прийнято говорити? Або це означає щось інше?

Стоп усім форматам, формальностям. Стоп брехні, цензурі, ментурі. Стоп війні. Стоп попсні у всіх її проявах. Стоп порошковому пиву. Ми за органіку у всьому!

Гурт на сцені вже 14 років, що змінилося за цей час? Можливо, публіка стала реагувати інакше? Атмосфера концертів змінилася?

Я на сцені вже 40 років. На професійній 23 роки. Я змінився і мені здається, що на краще. Просто став по-справжньому вільним. І, взагалі, просто раджу вам прийти саме зараз на наші “прощальні" концерти, коли ми на піку форми. Я неадекват, в будь-який момент можу чухнути десь на Аляску. 

Дякую вам усім за все і будьте щасливі скрізь, завжди і по-різному!

yurko-yurchenko-ya-stav-po-spravzhnomu-vlnim-5


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK