Победитель шоу «МастерШеф» заявил о своих политических амбициях
![Победитель шоу «МастерШеф» заявил о своих политических амбициях](https://tv.ua/i/10/10/37/1/1010371/image_main/22097575e038e62373f1ad95b83c4aab-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Успех Владимира Зеленского на политическом поприще не дает покоя украинским звездам.
Артистами с такими амбициями оказались Оля Полякова, Святослав Вакарчук и Виктор Павлик. Быть в тренде захотел и победитель «МастерШефа» Евгений Клопотенко.
Женя решил не только протроллить этих селебритиз, но и вспомнить слова Зеленского, где он написал про популярный фастфуд.
![](https://tv.ua/i/10/10/37/1/1010371/gallery/89dbc04b65c70775358e29a1d18e9d4e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Коротше, я теж хочу у політику. А то всім можна, а я шо? У нас є партія «Голос», буде партія «Жінки» чи щось коло того від Ольги Полякової. Я ж пропоную створити партію «Свідки шаурми», бо бачить (та чує своїм носом) Бог, не тільки Київ пахне шаурмою, – пишет Клопотенко. – Так пахне кожний вокзал в Україні. Я зараз у Костянтинівці, вихідними був в Одесі та Херсоні, минулого тижня у Черкасах, тому, повірте, знаю, про що говорю. «Свідки шаурми» - партія, на яку ми заслуговуємо. Ну що, хто зі мною?
Напомним,