Холостяк-12 – фінал: кого обрав Алекс Топольський
![Холостяк-12 – фінал: кого обрав Алекс Топольський](https://tv.ua/i/71/37/84/5/7137845/image_main/6aad04de6d58defa8eacd7eb232e24f9-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Найбільш хвилюючий етап на проєкті СТБ «Холостяк-12» – фінальна церемонія. На Мадейрі головний герой Алекс Топольський зробив свій вибір і зізнався в почуттях одній із фіналісток.
Обраницею головного героя стала фотомодель Катя.
«На початку нашого знайомства наші стосунки були туманними. Я не зовсім розумів, заради чого ти тут. Але водночас я завжди був підкорений твоєю жіночністю, ніжністю і якоюсь недоступністю… Я чекав від тебе крок, і ти зробила його. І не один. Ми ставали ближчими, відвертішими, ріднішими», – зізнався Алекс Каті.
«Коли я почув, яким ти бачиш наше майбутнє, я відчув істинне бажання наших стосунків. У моєму серці зазвучало ім’я. Пам’ятаєш, я казав, що вже забув, що таке закоханість? Тепер я знаю, що це! Це те, що я відчуваю до тебе. І я вірю, що це почуття взаємне. Воно зробить наше майбутнє щасливим. Катя, я хочу бути з тобою», – сказав Холостяк.
![](https://tv.ua/i/71/37/84/5/7137845/gallery/23e13c6f0e2423e0dc371e81f0a68425-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)