Леся Нікітюк випустила гумористичну пісню: Сон, який може стати реальністю завдяки ЗСУ
![Леся Нікітюк випустила гумористичну пісню: Сон, який може стати реальністю завдяки ЗСУ](https://tv.ua/i/63/16/96/3/6316963/image_main/82d9558cc0b06e00e29ea18f9a24861d-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк випустила третю гумористичну пісню, цього разу в колабі з легендою української естради.
Сміятися з росіян не набридне, напевно, ніколи, тому що вони регулярно підкидають нові приводи для стьобу. Нова пісня – спроба уявити, що буде з росіянами, якщо втіляться в життя їх найбільші страхи, – сказала Леся. – Ця історія – для підняття морального духу українців. Ми сильні та обов’язково переможемо! І ця пісня заряджена на перемогу! З нами Бог, з нами правда, з нами ЗСУ – всі захисники та захисниці!
Співає Нікітюк про сон, який може стати реальністю завдяки українській армії. Автори тексту – Михайло Мартинюк, Андрій Головань і Олександр Іванов.