Леся Нікітюк розповіла про своє ставлення до російської пропаганди та армії
![Леся Нікітюк розповіла про своє ставлення до російської пропаганди та армії](https://tv.ua/i/63/13/64/5/6313645/image_main/1ab6696af90e667b3a57fd682099ad3c-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк пояснила, чому висміює окупантів.
Наприклад, ведуча Леся Нікітюк випускає кумедні пісні, в яких висміює російську пропаганду та слабкі місця ворожої армії.
У перші дні війни я, як і всі, була дуже налякана — було зовсім не до жартів. Але коли росія почала показувати своїх військових, весь цей абсурд, вона не залишила вибору, — зізналася Леся. — Росіяни постійно дають привід посміятися – чого лишень варті їх штурмовик Чмоня і дерев’яні тротилові шашки. Для мене стало пріоритетом номер один висміювати абсурдні та дурні вчинки росіян. Абсурд — це один з видів існування теперішньої росії. А заяви про біологічну зброю, птахів, які переносять віруси, — це не просто абсурд. Це дно, цілковита нісенітниця. Тому ми вирішили довести цю тему до маразму і зробили пісню «Сіла птаха».
![Ведуча Леся Нікітюк](https://tv.ua/i/63/13/64/5/6313645/gallery/a179d88313f51ab864f2b0bb02bec941-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Не знаю, що вони хотіли там вивчити. Але мені приємно, що мою творчість слухають так далеко, — сміється Нікітюк.
Нагадаємо,