Зірка "Перших ластівок" Максим Девізоров розповів про своє весілля під час війни
![Зірка](https://tv.ua/i/63/12/59/8/6312598/image_main/14e8ed379354c3730fb0b5267271d392-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Актор серіалу Нового каналу «Перші ластівки» Максим Девізоров зізнався, що допомогло йому прийняти рішення одружитися під час війни.
Заради цього його на день відпустили зі служби у Дніпро.
Прийняти це рішення мені допомогли почуття до Світлани, яку я дуже люблю. Війна, можливо, дещо прискорила події. Але ми й раніше говорили про те, що плануємо створити сім’ю, бачимо одне в одному батьків наших майбутніх дітей, - розповів Максим.
![Максим Девізоров з дружиною](https://tv.ua/i/63/12/59/8/6312598/gallery/c24c160c6ead4d6dc8e63932fa30240d-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Було несподівано, що наше весілля набуло такого розголосу. Ми, навпаки, планували, враховуючи всі обставини, зробити все скромненько. На розпису навіть не було батьків, - додав актор. - Вирішили, що свято влаштуємо вже після закінчення війни. А тут раптом усі почали вітати та радіти за нас! Це дуже приємно.
Нагадаємо,