Як побороти апатію під час війни: 5 лайфхаків Олі Цибульської

Юлія Туренко

Юлія Туренко

Випускаючий редактор

Усі статті автора...

Як побороти апатію під час війни: 5 лайфхаків Олі Цибульської
Як побороти апатію під час війни: 5 лайфхаків Олі Цибульської
instagram.com/cybulskaya

Оля Цибульська поділилася простими прийомами, які допомогли їй вийти з затяжної депресії, що тривала з початку війни.

Читайте такожЮлія Леус розповіла, чому заміжжя з Джеджулою стало найбільшою помилкою у її житті
Співачка Оля Цибульська відверто зізналася, що страждала від складного депресивного стану майже два місяці. Зірка розповіла, що старалася триматися заради сина та фанів і допомагати країні всім, чим могла, втім відчуття, що все навколо втратило сенс і тотальна апатія переслідували Цибульську протягом тривалого часу.

Оля намагалася щодня підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією і продовжує регулярно виходити в прямі ефіри та організовувати зустрічі для підтримки українців. Для сотень тисяч тих, хто переживає те ж саме, що вдалося пережити співачці, Цибульська підготувала топ-5 особистих порад, що допомогли їй бодай частково відновити емоційний спокій.

1. Приведи себе до ладу. Життя вже ніколи не буде таким, як було колись. Тепер воно зовсім інше. І нам складно до нього звикнути. Єдине, що залишилось - це ти сам. Дякувати Богу. Тому бережи те, що маєш. Звичайно, якщо це дозволяють зробити умови в яких ти зараз. Твоє тіло, твоє обличчя - це не орендована квартира. Це твоє постійне улюблене місце для душі. Нехай ця рутина відволікає і нагадує, що любити себе зараз - особливо важливо. Не картай себе за те, що в безпеці і маєш можливість помити голову, зробити маску для обличчя чи манікюр. Наші захисники на фронті борються за наше щасливе і красиве майбутнє. Готуй себе до перемоги.

Співачка Оля Цибульська / instagram.com/cybulskaya

2. Знайди нове задоволення. Просте. Почин з теплого чаю і хоча б 10 хвилин без новин. Чи, як я, збирай яйця в курнику. Або глянь відео як наші хлопці лупашать смердючих орків. Дуже розслабляє. Дозволь собі відволіктися і пригадати хто ти, і що приносить спокій твоєму серцю. Можеш почати з кількох хвилин на день. Стане трохи легше. Це відчуєш не лише ти, але і близькі поруч.

Читайте такожДоктор Комаровський розказав, як спілкуватися з дітьми-біженцями, щоб допомогти їм швидко адаптуватися
3. Дивись на вічне. На мистецтво, воду, небо. Щось, що, попри війну, залишається стабільним. Щось, що зруйнувати не під силу навіть найбільшому злу. Звучить банально, але щось настільки глобальне і неосяжне дарує надію і перспективи. Ми теж непокірні. Життя переможе. На нас чекає чудове, щасливе майбутнє.

4. Допомагай. Людям, яких знаєш і не знаєш. Просто так. Не тому, що так вимагає совість чи почуття провини. Віддаючи ми наповнюємося теплом і добром. Тобі справді стане легше засинати і прокидатися.

5. Знайди свою музику. Без слів чи зі змістом. Наш шоу-бізнес нарешті розцвів сучасними українськими піснями. Наші плейлисти нарешті майоріють україномовними треками в топах. Вони чудові. Знайди свій. Я випустила “Минаю день” на початку березня, коли здавалося, що боляче навіть дихати. І я б не змогла зробити цього без неймовірної підтримки своєї аудиторії. Тепер я щодня отримую повідомлення про те як моя пісня допомагає пережити біль іншим. І це найкраща нагорода, яку я отримувала за свою кар’єру.


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK