ALEKSEEV присвятив пісню українцям, які повертаються додому: «Варшава–Київ»

Олександр КІва

Олександр КІва

Головний редактор

Усі статті автора...

ALEKSEEV присвятив пісню українцям, які повертаються додому: «Варшава–Київ»

До сліз: ALEKSEEV щемливо заспівав про повернення додому мільйонів українців та їхні почуття. «Варшава–Київ» – нова пісня артиста, що розриває серце.

Читайте також«Ця програма стане надійним плечем для глядача»: Олексій Суханов – про майбутню прем’єру «Говорить вся країна»
За статистикою після 24 лютого 2022 року Україну покинуло більше 11 мільйонів людей. Близько 6 мільйонів повернулися, 5 – все ще залишається за кордоном. Маршрут «Варшава–Київ» став для багатьох одночасно дорогою додому та в нове життя, за якою чекає невідомість.

Про те, що переживає кожен українець, якого торкнулась ця страшна статистика, заспівав у своєму новому синглі ALEKSEEV. У ньому про кохання, рідні вулиці Києва, що раді зустрічати, та віру у майбутнє на рідній Землі.

«Варшава–Київ» – колись просто напрям, а сьогодні – шлях додому з тривогою в очах, в них туга за рідними, спогади, і головне – надія повернути своє звичне щасливе життя у своій країні. Маю надію, що ця пісня стане саундтреком повернення в Україну кожного, кому довелося покинути рідний дім. Нам разом потрібна перемога і зусилля всіх у відбудові України. Чекаємо вас вдома, рідні, – розповів про нову пісню ALEKSEEV.

За декілька днів до прем’єри тизер треку «Варшава–Київ» набрав сотні тисяч переглядів у TikTok та Instagram. Користувачі мереж залишили під відео безліч коментарів з власними спогадами про 24 лютого, життя за кордоном та смуток за рідною країною.


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK