Мамахохотала: секрети виховання дітей, зйомки повнометражки та плани на Євробачення

Мамахохотала: секрети виховання дітей, зйомки повнометражки та плани на Євробачення

Актори Мамамахохотала Ірина Хоменко та Євген Янович і керівник студії Роман Грищук дали ексклюзивне інтерв'ю сайту TV.ua, де розповіли про Євробачення, вибір професії та майбутній повнометражний фільм.

Ірина Хоменко, «золотий» голос студії

Іро, ви з дитинства мрієте співати, брали участь у топових вокальних шоу країни. Чи не думали про те, щоб зробити це своєю професією? Можливо, навіть представити Україну на Євробаченні?

Я народилася і вже співала, співала в садочку, школі, університеті. Не проходить і години, щоб я не співала, окрім того часу, коли я сплю.

Насправді, це і є моя професія, адже я не тільки акторка студії "Мамахохотала", а й співачка!

Євробачення це мрія кожного співака! Це величезна відповідальність перед країною, маю надію, що в майбутньому в мене буде така можливість.

Після того, як ви стало мамою, у вас напевне стало менше часу на виступи та зйомки. Наскільки важко це поєднувати?

Часу стало менше і більше водночас. Раніше мені здавалося, що я нічого не встигаю, а зараз - я встигаю робити все, що робила раніше + бути мамою для свого синочка і намагаюся бути гарною дружиною. На репетиції приїжджаю з Дамірчиком, він в мене дружня дитина, з усіма ладнає, та і з ним усі граються, за це дуже вдячна моїм мамахохталівцям, а найбільше нашій піарщиці Тонічці, вона з ним і кубики складає, займається малюванням і т.д.

Поєднувати це буває тяжко, адже це маленька дитина, і хоч він маленький та в нього вже є свій характер і робить він те, що хоче саме він. Взагалом мені допомагають всі!


Читайте такжеВладислав Климчук: чтобы попасть в Канны, нужно действительно удивить


Іван Мелашенко нещодавно став татком, даєте йому якісь поради вже з власного досвіду?

Я дуже щаслива за Ваню та Дашу - дітки це велике щастя!

З власного досвіду скажу, що діти – це більша прерогатива мам, аніж татусів! До року, якщо ще й на грудного вигодовуванні, мама і дитинка це одне ціле! Вані, я порад ніяких не даю, а ось з Дашою зідзвонюємося, я всім, хто мене питає, даю поради, лише з власного досвіду, як працювати і щоб жодна з сторін не постраждала.


dsc_6347_01


Женя Янович, балагур і метросексуал із Житомира

Жень, ви як і більшість ваших колег по студії, навчались на технічній спеціальності в КПІ. Конкретно ви граніт науки так і не догризли – вас вигнали. Що змінилось після того, як закінчили школу із золотою медаллю, помилились з вибором спеціальності, чи спочатку було бажання піти в IT, а потім передумали? Чи знадобилось вам навчання в університеті в житті, адже ви ж так і не працюєте за спеціальністю?

Мабуть, визначатись з професією у 16-17 років занадто важко. Занадто мало підліток з Житомира бачив у своєму житті, і занадто великий вплив на вибір спеціальності мали батьки. Тому те, що з часом мене вигнали (хоча я потім поновився на інший факультет, де до мого захоплення ставились зовсім по-іншому) - було логічно. Я не міг себе змусити вчити дискретку, теорію ймовірності і мови програмування, бо усвідомлював, що це не моє. Часто одногрупники дзвонили й казали: "Прийди, просто прийди, тобі поставлять оцінку, ми домовились!" - я їм дякував за турботу і продовжував спати, а потім йшов писати жарти. Бо це мене захоплювало, це мені приносило кайф, а С++ мене вганяв у депресію.

Та я абсолютно не жалкую про вибір ВНЗ. Я опинився там, де знайшов свою професію, хоча вона виявилась не такою, як очікували близькі. Тому так, навчання знадобилося.


Читайте такжеМамахохотала: весеннее обострение и традиционный дебют


Що можете порадити студентам, які відчувають, що їхня спеціальність точно не для них, і працювати вони за нею не будуть? Повністю віддатись тому, що подобається, чи час від часу ходити на пари, щоб все ж отримати диплом?

Півміри - це найгірший варіант. З часом вибір все-одно прийдеться робити, навіть якщо ти будеш встигати і там, і там. А, зробивши вибір, зрозумієш, що витратив n годин часу не туди і в цей час міг займатись тим, що обрав, набратися більше досвіду і скілів. Тому робіть вибір якомога раніше.

Фанати серіалу «Как закалялся стайл» не можуть дочекатись третього сезону! Що можеш про нього сказати? Він взагалі буде? Коли на нього чекати? Які пригоди на цей раз чекають Ярмака та Гуся?

КЗС у такому вигляді, як був, на жаль, більше не існуватиме. На це є ряд причин. Але, як варіант, що у 2017 році буде повнометражний фільм про пригоди Ярмака і Гуся, хоча знову ж це все плани. Фанатам можу лише подякувати, що так підтримують і чекають чогось новенького. Та якийсь новий серіал від студії "Мамахохотала" варто очікувати точно, адже, по суті, КЗС був першим українським молодіжним серіалом, весь інший схожий продукт закуповується нашими каналами з Росії та Заходу. А, враховуючи стосунки з РФ, яка була основним поставником такого контенту, прогнозую вихід маси саме українських молодіжних серіалів.


dsc_5897


Рома Грищук, лояльний керівник студії

Ром, чи важко бути керівником гумористичної студії? Читали, можливо, якусь літературу, чи все дається легко та невимушено? Часто доводиться приймати вольові рішення, останнє слово в колективі за вами?

Звичайно важко керувати людьми, у яких кожне друге речення – це жарт. До того ж у нас взагалі не досить розвинута ієрархічна структура, тому нема того, що хтось тільки керує, а хто просто виконавець. Більше того всі рішення приймаємо разом, за мною залишається тільки фінальне слово.


Читайте такжеМамахохотала: задержи дыхание и приготовься к весне


Нещодавно Влад Климчук розповів про плани зняти повнометражний фільм з вашою студією цього літа. Ви вже маєте якісь ідеї сценарію?

Так, плануємо на початку літа розпочати зйомки, зараз працюємо над закінчення сценарію. Назву фільму поки ще не придумали, але вже є основна фраза фільму «Надмірне споживання новин шкідливе для вашого здоров'я». Це буде молодіжна комедія, про людину яка занадто серйозно відноситься до всього інформаційного сміття, яким начинені всі ЗМІ.

Потрапляння до списку Forbes як один з найуспішніших студентських стартапів України стимулює вас? Зараз ви даєте концерти, знімаєте своє шоу, разом з НЛО TV зняли успішний серіал «Как закалялся стайл», познайомили українців із жанром стендап, а чим будете дивувати у майбутньому? Вашим прихильникам очікувати на щось принципово нове?

Ми зняли вже пятий сезон свого шоу. В кожному сезоні намагаємось додавати щось нове, експериментувати з рубриками та гумором. Дякуємо, що НЛО TV дозволяють нам екпериментувати та втілювати навіть самі неймовірні ідеї. Будемо продовжувати це робити в рамках шоу. До того ж плануємо зняти свій сітком та повнометражний фільм, про який вже писали.


dsc_5612Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK