Зірка «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ» Сергій Либа: Грати поганого героя — це справжній подарунок

Зірка «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ» Сергій Либа: Грати поганого героя — це справжній подарунок

Сергій ЛИБА став безальтернативним кандидатом на роль Боді Павука у фільмі «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ».

Читайте такжеМила Нитич мечтает озвучивать мультфильмы и открыть музыкальную академию

Образ сусіда і друга Дзідзя писався саме з нього, з його рис характеру, з використанням його традиційних висловлювань, з його манер одягатися та поводитися з жінками. У житті Сергій Либа  веселий, енергійний, розумний, ініціатор багатьох творчих проектів. У січні він став співзасновником DZIDZIOFILM, у березні разом з усіма стартував написання сценарію до нового фільму, а як звукорежисер бере участь у концертній діяльності гурту DZIDZIO.  

Всі знайомі з персонажем Бодьою Павуком та про Сергія Либу мало, що відомо. Де ти народився і яким було твоє дитинство?

Читайте такжеКонстантин Войтенко переехал в село и стал Максом

Я народився у невеличкому селищі ІваноФранкове на Львівщині. Дитинство було веселе, хуліганське, з пригодами. Правда, вже тоді мені більше подобалася компанія старших дівчат, моїх сусідок, ніж пацанів, які бігали вулицями та грали у «войнушки». Навіть в церкві я завжди стояв поміж жінками, бо там, де були мужики, мені завжди пахло шкарпетками (сміється). Саме ці дитячі спогади вплинули на характер мого персонажа та хід сценарію.

1-11

Ти і зараз так само любиш жінок, як у дитинстві?

Я можу пропустити відповідь на це питання? (Сміється).

Ні, ми хочемо знати все.

Читайте такжеTamerlanAlena: Мы не приверженцы служебных романов

Ну, добре… В Боді Павука таке амплуа: жінки його люблять, а він любить жінок і не відмовляє собі в цьому. Тільки Бодя того не приховує, а Сергій Либа – людина сімейна… (Сміється)

У фільмі ти граєш антагоніста. Одразу погодився на таку роль, чи довелося вмовляти?

Грати позитивного героя  це легко. А от поганого  справжній подарунок для актора, спробуйте бути  брутальним, цинічним. Саме антигерой і є бріліантом фільму.

1-13

Ми знаємо, що твоєму персонажу вже чотири роки. Як він народився?

Мого героя вигадав Дзідзьо. Чотири роки тому була написана пісня про Павука, а я зіграв у кліпі незвичного для себе персонажа. На сьогодні кліп «Павук» має більше 24 мільйонів переглядів. Я настільки вжився у цей образ, що ми з командою вирішили зробити його вічним  через пісню, кліп, короткометражку, а тепер і у повному метрі «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ». 

На скільки ти почуваєшься органічним у цьому амплуа?

Чи органічний для мене образ? Ясссно. Зізнаюся: більшість людей так і кличуть мене: Бодя або Бодя Павук, і дуже розчаровуються, дізнавшись, що я за паспортом Сергій.

Кажуть, що у велике кіно можна потрапити лише з професійною освітою? Ти десь навчався акторській майстерності?

Читайте такжеАлександр Бондарчук: Журналистом хотел быть с детства

Я непрофесійний актор, але пішов у кіно, коли ми з Дзідзьом почали знімати короткометражки. Спочатку разом придумували історію, планували зйомки, а згодом спробував себе як актор і мені це сподобалось. Тому кожна талановита людина має свій шанс! Грати у кіно для мене відповідально, бо я ніколи не придумую для себе «відмазок»,  що погода погана, режисер не такий, локації некомфортні чи з неприяємним запахом. Я переймаюся і загальним результатом, і своїм персонажем. Образ Павука у новому фільмі формував сам: ретельно підбирав одяг, максимально прискіпливо працював із художником по костюмах Хелкою (Авт.  Оленою Завидівською). Одним словом, Бодя Павук став педантом, як і Я.

1-12

Ти із музичній сфери відразу зайшов у кіно, чи стало тепер кіно твоїм?

Я дуже люблю кіно, чесно, я  кіноман. Дивлюся практично все, всюди (вдома, дорогою на концерти) і постійно ходжу у кінотеатри. Часто йду в кіно з донькою Вікусею, їй 8 років. Після фільму я малу завжди питаю: «Ну, як тобі?» Бо діти щирі і краще відчувають, а я до них прислуховуюся. Фільми у кінотеатрах для мене  це не тільки відпочинок, а свого роду майстер-клас.

Ти  один із небагатьох, хто вже бачив фільм, адже брав беспосередню участь у пост-продакшені. Як гадаєш, якою буде реакція сімї?

Читайте такжеЗвезда «Коли ми вдома» Катерина Колесник: Я никогда не выберу актера

Чесно, я переживаю, як моя Вікуся сприйме батька у фільмі. Чи сподобається їй той образ?! А за свою дружину Іру я, взагалі, мовчу, бо у фільмі є певні інтимні моменти. Здогадуюсь, що вона мені після перегляду скаже! Та я їй поясню, що коли ми чуємо слова: «Камера, мотор, екшен!!!»,  то я стаю Бодьою Павуком, а тільки  «Камера, стоп»,  знову Сергієм.

1-14

Ти брав участь у написанні сценарію, що «свого» ти привніс?

Я придумував історію та діалоги, але не штучновигадані, а з життя. Дуже хотів, щоб герої нашого фільму були природні, щоб кожна людина могла себе побачити у тій чи іншій ролі. Бо наше життя  це і є фільм.

На твою думку, чому глядачі мають піти на «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ»?

Бо на них там чекає шок і провокація. Глядачі побачать дуже цікаві ситуації, у яких би хотіли опинитися самі (сміється).


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK