«Майстри ілюзії та оркестр»: весняне магічне шоу для дітей та дорослих

Алла Лысак

Алла Лысак

Lifestyle-редактор

Все статьи автора...

«Майстри ілюзії та оркестр»: весняне магічне шоу для дітей та дорослих
Запрошуємо вас на унікальний концерт «Майстри ілюзії та оркестр» проекту Класика Плюс, який  відбудеться 2 березня у Будинку художника. У ньому беруть участь провідні українські музиканти - Біг-бенд Національного президентського оркестру та відомі фокусники-ілюзіоністи The Magic Family. Драйву шоу додадуть ірландські танці від балету Narnia та танцювальний інтерактив від Віктора Бідного. Яскрава родзинка концерту - фантастичне лазерне шоу від Lazerman. Попередній концерт зібрав повний аншлаг. Ми зробили програму ще цікавішою та більш різноманітною і запрошуємо вас зустріти з нами весну та чудово провести час!

Читайте такжеАвтомобильный гороскоп на неделю с 14 по 20 декабря 2019 года

The Magic Family. Це визнані артисти оригінального  жанру,  творчість яких високо оцінена в Україні та закордоном,  - дует «Формула любові» (Михайло та Наталія Жаворонкови) та їх син, молодий талановитий ілюзіоніст Mark Garvas. Два покоління магів створюють на сцені справжні дива, від яких перехоплює подих. Вони працюють у жанрі сценічної та інтерактивної салонної магії, поєднують найкращі традиції з новітніми світовими трендами.

Музична програма – перлини класичної та джазової музики у виконанні музикантів Президентського оркестру - є невід’ємною частиною творчого задуму, діти і дорослі почують відому музику, підсилену магічними виступами! Колектив було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів.  Художній керівник та головний диригент оркестру - Народний артист України Анатолій Молотай, диригент - Максим Гусак.

Степ-шоу балет  Narnia - дворазові чемпіони світу та Європи з ірландських танців, колектив, який одним з перших об’єднав ірландський степ з сучасною хореографією. Балет здійснює синтез різних стилів і напрямків від традиційного ірландського танцю до джазового, від сучасного хіп-хопу і R&B до класичних постановок. Його керівник, Віктор Бідний - чемпіон світу 2013 року з ірландських танців та суддя міжнародного класу ADCRG з ірландських танців. А крім того - актор, режисер, каскадер, хореограф.

Читайте также«Большая маленькая ложь» – премьера нашумевшего сериала на «Интере»

Проект Класика Плюс - це серія заходів для всієї родини, де музика у виконанні провідних українських та іноземних музикантів,  буде об’єднана з номерами найкращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти вчаться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі – ще раз переконуються в тому, що краса та любов врятують світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов’ю до музики і дітей, враховують поради провідних спеціалістів і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна зарахувати не тільки до розважальних, але й до виховних заходів!

Тож, 2 березня на вас очікує чудове і добре шоу у супроводі чарівної музики, щирі емоції та незабутні враження, віра в те, що дива існують! 

afisha_majstry_illiusij_small


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK