Известный украинский телеведущий решил составить конкуренцию Олегу Виннику

Юлія Туренко

Юлія Туренко

Випускаючий редактор

Усі статті автора...

Известный украинский телеведущий решил составить конкуренцию Олегу Виннику

В эти выходные актеры Первого украиноязычного юмор-шоу «Вар'яти» (Новый канал) 100-й раз в 2018 году вышли на сцену. Неделю назад актеры «Вар'яти-шоу» вернулись с гастролей за рубежом.

Читайте такожЭкс-невеста Владимира Кличко угодила в очередной скандал с дракой и полицией

«Цього року у нас розширилась географія. Окрім Мурсії, Парижу та шести міст США були ще Лондон і Дублін. Порівнювати прийом – справа невдячна. Люди усюди сприймають добре, на оплески не скупляться, сміються щиро. Сувенірний набір традиційний – пара магнітиків та тарілочка до колекції. Наступного року плануємо закріпитись на тих територіях, куди вже зайшли, а також розширити список міст у Канаді. Ми гастролювали у Торонто та Монреалі. Наступного року хочемо проїхатись по заходу Канади: Едмонтон, Реджайна, Саскатун тощо. Ну і, сподіваюсь, нарешті з’являться серйозні пропозиції з Італії та Польщі. Бо нас туди вже роками кличуть, але організаторів, які б зайнялися концертами, на горизонті поки що не видно», – говорит ведущий Нового канала Сергей Притула.

06.11._______3

Сейчас команда продолжает гастроли по городам Украины. На Херсонщине у «Вар’ятів» состоялся юбилейный в этои году, сотый концерт! В этом же году Первое украиноязычное юмор-шоу праздновало свою восьмую годовщину. Друзья, коллеги и поклонники поздравляли актеров оригинальными подарками, громкими овациями и гигантскими букетами цветов.

Читайте такожКатя Осадчая показала детское фото, где она – копия своего сына Ивана

«Подарунків було багато, всі вони були різні. І в індивідуальному порядку, і на рівні партнерських стосунків. Ми довго співпрацюємо на ниві корпоративної роботи з одним пивним брендом. І от вони дізналися, що ми святкуємо день народження у Карпатах. Приїхав чоловік, вивантажив 200 пляшок крафтового пива, подякував за співпрацю і поїхав. Потім воно, до речі, дуже згодилося. На вечір святкування ми запросили музик: гітара, баян, саксофон, бубон. Нам накрили поляну. Під час бенкету помітили делегацію людей, які спілкувалися між собою іспанською. Виявилося, що це були представники іспанських туристичних агентств, вони приїхали шукати, куди б можна іспанцям їздити в Україну. Ми сказали бармену виділити частину пива з наших запасів. Іспанці вийшли подякувати, ми запросили їх до столу. Було дуже смішно, коли жіночка-іспанка просила, щоб їй латиницею записали текст «Маруся раз, два, три калина чорнявая...» Бо вона дуже хотіла підспівувати з нами, але немогла. Зробили україно-іспанську дружбу у той вечір. Звісно, дарували тортики, квіти. На концерті у Львові мені вперше в житті подарували сто з лишнім троянд. Я мало з глузду не з’їхав. Це величезний букет і дуже важкий, я навіть сфоткався з ним і виставив у Facebook. Бо не мав ще такого букета. Я дуже-дуже люблю квіти. І десь, видно, та добра жінка про це дізналася. Скоро-скоро Винник буде мені заздрити! Почалося!» – шутит Притула.

Напомним, ранее мы сообщали, что 17-летняя внучка Софии Ротару сделала неожиданное заявление.


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK