ТОП-5 интересных, вдохновляющих и чувственных книг от Сергея Притулы

Юлия Туренко

Юлия Туренко

Редактор шоу-бизнеса и ТВ

Все статьи автора...

ТОП-5 интересных, вдохновляющих и чувственных книг от Сергея Притулы

Известный украинский шоумен Сергей Притула отправился со своей семьей на отдых во Францию, откуда делится на своих страницах в социальных сетях с поклонниками яркими и смешными фотографиями.

Читайте также5 невероятных книг, основанных на реальных событиях

Также телеведущий рассказал, что, уезжая в 18-дневную поездку, взял с собой 5 книг, которые прочитал всего за 10 суток. Отметив, что столько же книг было им прочитано за предыдущих 7 месяцев, так как очень много времени у Сергея забирает семья, работа и волонтерство.

Поэтому, если вы планируете отпуск или просто не знаете, какую интересную книгу прочесть, представляем ТОП-5 книг от Сергея Притулы к вашему вниманию.

38851152_1810264675716333_7480227420532899840_o

«Політика воїна» – якщо ви читали книгу «Чому нації занепадають», то великого враження на вас ця книга не справить. Проте, у ній є багато цікавої інформації в сенсі моделів управління державою, не пов’язаної з роботою Робінсона і Аджемоглу. Охоплено багато регіонів і зроблено аналітичні зрізи від древньогрецьких полісів до сьогодення».

Читайте такжеКрасавица-жена и четверо детей: Сергей Притула показал яркие фото с отдыха

«Думай як шпигун» – посібник для «чайників», як правильно вибудовувати стратегію мислення у різних ситуаціях. Від побутових до критичних. Таку книгу варто читати, коли вам 18-20 років. В 37 ти просто читаєш про те, що застосовуєш у повсякденному житті. А… ну і автор – колишній співробітник ЦРУ. Відповідно вся книга просякнута духом незламності американської демократії. Такоє… хоча, в одному автор правий. США – наймогутніша країна у світі, відповідно їм начхати на бажання інших. Хто сильніший, той і встановлює правила. Це потрібно пам’ятати кожного разу, коли наші політики говорять про успішні перемовини з американськими партнерами».

«Все те незриме світло» Ентоні Дорра. Автор був мені досі невідомий. Книгу придбав за рекомендацією продавчині у книжковому магазині. І не пошкодував. Книгу проковтнув за добу! Неймовірна історія перехрестя доль сліпої французької дівчини і німецького вояка, який пройшов гітлер’югенд. Історія, яка охоплює період з 1934 по 1944 рік. Переклад твору – фантастичний! Авторам адаптації – низький уклін! Спойлерити не буду, але якщо у вас є бажання прочитати щось світле, добре, щось, що вселяє віру в людство – прочитайте цю книгу. Місцями на очі виступали сльози. Так, я достобіса чутливий».

Читайте также«Удивительно вкусно, искристо и остро!» – 5 книг о еде

«Жозе Моуріньйо. Приватна розмова». Приклад того, як самозакоханий британський журналіст написав книгу про такого ж самозакоханого футбольного тренера. Моуріньйо – геніальний, питань нема, але те, як це подає автор, схоже на легеньке вилизування заду. Тим, хто цікавиться футболом, книга буде цікавою. Хоча, фанам Андрія Шевченка пару моментів у книзі не сподобається. Автор доволі жорстко пройшовся по нашому кумиру і теперішньому тренеру Збірної України в контексті його переходу з Мілана в Челсі і його ККД в команді».

«Поштамт» Чарльза Буковскі – це моє любиме. Купив, щоб заново перечитати. Генрі Чинаскі – це один з моїх найулюбленіших героїв. Читаючи оповідки про життя цього пияцуги, який живе у режимі «робота-пиятика-секс», я мимоволі згадував часи роботи на «Радіо Тернопіль 106.1 FM», коли паралельно я був «студентським деканом» Інституту Фінансів ТАНГу. Вечірній ефір розпочинався о 18.00, закінчувався о 24.00. Потім всю ніч ми з колегами по радіо чи з інститутськими друзями брали від життя по максимуму, і вже о 6 ранку я повертався у студію, щоб провести ранковий ефір з 6.30 ранку до 12 дня, після чого їхав у Тернопільську Академію Народного Господарства і з 13.00 до 17.00 фактично працював третім методистом у деканаті. Після чого збирав манатки і виїжджав на радіо, бо о 18.00 у мене знову ефір. І так 2-3-4 доби поспіль. Різниця тільки в тому, що у мене завжди на обрії майоріли перспективи, а у Чинаскі – «жизнь-бєзнадьога»! Цю книгу однозначно треба прочитати усім незалежно від віку».

Напомним, ранее мы писали, что беременная Регина Тодоренко рассказала, как выйти замуж.


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK