Співачка YAROSA BURNOS презентує авторський мініальбом «No more bias»

Олександр КІва

Олександр КІва

Головний редактор

Усі статті автора...

Співачка YAROSA BURNOS презентує авторський мініальбом «No more bias»
Співачка YAROSA BURNOS презентує авторський міні-альбом «No more bias»
Пресслужба

Разом із топ-саунд-продюсерами України Олександром Сліпченком та Михайлом Бусіним артистка пробує себе в новому стилі та репрезентує свою творчість у іншому звучанні.

Читайте такожОлена-Крістіна Лебідь застерігає від афери з купівлею цуценят
Це електро-поп, денс-ритми, що доповнюються східними мотивами. До релізу увійшло три англомовні треки «No more bias», «Perfect match»,  «Come with me».

Мініальбом – це зміна напрямку моєї творчості. Невеликий експеримент із музичним стилем, ідеями тексту пісень, де я вперше стала автором, та візуальними образами для кліпу. На написання альбому мене надихнув штучний інтелект, інновації та те,  як швидко вони змінюють звичне нам життя. «No more bias» – це про розрив шаблонів. Все, що раніше було основою, втрачає сенс. Сенси не в суб'єктивному колективному рішенні авторітетів, а в об’єктивному баченні реальності в моменті, – ділиться співачка.

«No more bias» – це основний трек альбому, що отримав візуалізацію у вигляді кліпу, режисером якого стала сама співачка.

«Bias» – це технічний термін в роботі зі штучним інтелектом. В перекладі означає «упередженість, тенденційність». Коли в процесі створення штучного інтелекту користувачі зіштовхуються з необ’єктивністю відносно певних рішень. Технічно це вважається помилкою в роботі штучного інтелекту. Але ці помилки створені людиною, котра пише програму і вкладає своє «хибне» суб'єктивне ставлення до багатьох соціальних тем: релігія, расова приналежність, гендерні відносини…

«Ми на порозі великих змін, де вже всім стає зрозумілим, що життя не буде, як раніше. Відкрите серце – «love in an open heart» – рядок із пісні,  Гнучкість емоційного інтелекту, психіки та соціальних поглядів дає можливість легше адаптуватися до нової реальності. Але все одно – це дуже не легкий шлях, і, як ми бачимо, навіть штучний інтелект не ідеальний і має здатність засуджувати. А яка вона, нова реальность без упереджень? Вільна?»


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK