Оля Цибульська презентує нову пісню
![Оля Цибульська презентує нову пісню](https://tv.ua/i/97/67/61/4/9767614/image_main/096d2e4711ff583c39cba139ca831c87-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Оля Цибульська святкує день народження, але не справжній.
Пісня надихає нас бачити красу у простих речах, цінувати кожен момент, родину та друзів.
«Чим старшим ти стаєш, тим менше хочеш святкувати день народження. Особливо у такі складні для всіх українців та українок часи. Здається, що не на часі. Здається, що кожен прожитий рік – це недолік, а не перевага. Бо підбиваєш підсумки, оцінюєш зроблене і часто торішній список бажань та реальність не збігаються. Знайомо? Я тебе вітаю з днем народження. Цьом!» – коментує артистка
Хоча ж насправді, сьогодні дорослішати – це розкіш і можливість, завдячуючи Богові та силам оборони.
Пісня вже доступна на усіх музичних платформах. Приєднуйтесь до святкування життя!