Відомий український режисер презентував документальний фільм «Не ховай очей»

Відомий український режисер презентував документальний фільм «Не ховай очей»

Режисер DVIZHON спільно з КиївПрайд презентували документальний фільм «Не ховай очей», приурочений до Міжнародного дня камінг-ауту, який відмічається у всьому світі 11-го жовтня.

Читайте такжеТОП-10 фильмов о космосе доступным языком

Видимість ЛГБТ стала основною темою КиївПрайд-2018 та наскрізним мотивом діяльності КиївПрайду у цьому році.

Зйомки відбувалися в три етапи: на знімальному майданчику кліпу Ірини Білик «Не ховай очей», який підіймає тему видимості ЛГБТ-спільноти у суспільстві; у посольстві Німеччини, де 17 травня з нагоди Дня боротьби з гомофобією, біфобією і трансфобією було презентовано відеоролик, а також на Марші Рівності, який відбувся у Києві 17-го червня.

У фільмі учасники та учасниці зйомок кліпу, серед яких правозахисниця Софія Лапіна, поетесса Анна Кукушкіна, трансгендерна модель та блогер Юлія Гельцман, модель Нантіна Дрончак та інші розповіли про свій вибір бути відкритими представниками та представницями ЛГБТ та пояснили, чому це для них важливо. У кліпі та фільмі знявся і сам режисер DVIZHON, що стало його публічним камінг-аутом.

43678682_305344653528342_519197478059245568_n

«Я щасливий, що цього року зміг зробити щось корисне для ЛГБТ-спільноти в Україні. Мені б хотілось і надалі продовжувати створювати такі проекти для українського суспільства та залучати до них зірок українського шоу-бізнесу», - розповідає режисер.

Читайте также«Скажене весілля»: зачем Потапу кадило?

«Саме ті люди, що мають сміливість бути собою, відкрито заявляти про себе в суспільстві, і є героями та героїнями нашого часу, адже саме вони рухають українське суспільство в напрямку демократичних змін. Ми надзвичайно щасливі, що нам вдалося знайти однодумців та реалізувати цей сміливий задум», - зазначила Руслана Панухник, директор ГО “КиївПрайд”

Ірина Білик поділилася своїм баченням майбутнього України: «Я мрію, щоб Україна стала рівноправною країною. З рівними правами для всіх-всіх, хто у ній живе».


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK