Олена Фроляк розповіла, як екозвички допомагають довкіллю і самопочуттю українців під час війни
![Олена Фроляк розповіла, як екозвички допомагають довкіллю і самопочуттю українців під час війни](https://tv.ua/i/68/45/99/0/6845990/image_main/80a042a4871dbf3457af40ea76731240-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Вторгнення росії в Україну повністю змінило життя українців. Війна поселилась у думках українців і змістила фокус зі звичних справ та проблем, які турбували раніше.
Ведуча ICTV Олена Фроляк як амбасадорка екологічного напряму діяльності ГД ООН в Україні нагадала українцям про захист довкілля. Адже попри все ми поступово адаптуємося до нового життя і намагаємося повернути свій режим. І разом з тим корисно зараз згадати і про екозвички.
Сортувати сміття, використовувати речі не один раз, не купувати більше ніж потрібно, правильно витрачати воду, лагодити свій одяг – це прості речі, які ми можемо робити вже зараз і мати якісний вклад у наше майбутнє. Адже наслідки несвідомого ставлення до довкілля українці та українки відчуватимуть на собі не один рік, ще задовго після нашої перемоги», – сказала Олена.
До всього такі звичні ритуали не тільки зберігатимуть довкілля, а й допоможуть відволікатися від негативних думок і переживати стрес війни.