МастерШеф 13 сезон: біографія 20-ки учасників проєкту – знайомимося ближче з кожним із них

Юлія Туренко

Юлія Туренко

Випускаючий редактор

Усі статті автора...

МастерШеф 13 сезон: біографія 20-ки учасників проєкту – знайомимося ближче з кожним із них
МастерШеф 13 сезон: біографія 20-ки учасників проєкту – знайомимося ближче з кожним із них
Пресслужба каналу СТБ

10 лютого о 19:00 на телеканалі СТБ і на нашому сайті TV.UA відбулася прем'єра шоу МастерШеф 13 сезон, де аматори знову зійшлися на головному кулінарному проєкті країни.

Читайте такожДаша Астафʼєва стала ведучою шоу «Хто знає?» на Новому каналі
Хто увійшов до 20-ки учасників «МастерШеф 13 сезон»? Хто побореться за перемогу та звання найкращого кулінара-аматора? Дізнайтеся зараз!

Катерина Мазуренко

МастерШеф 13 сезон – Катерина Мазуренко

Вік: 31 рік
Місто: Київ
Працює маркетологинею в сімейному бізнесі, продає товари для риболовлі. Також веде свій блог на YouTube, де розповідає про риболовлю. Каже, що риболовля – це не просто хобі, а мистецтво. Має особисті рекорди: щука на 13 кг, не вистачило 100 грамів до рекорду України; короп на 18 кг.

Владислав Кецмур

МастерШеф 13 сезон – Владислав Кецмур

Вік: 22 роки
Місто: Долина, Івано-Франківська обл.
На початку повномасштабного вторгнення, після того як побачив світлини з Бучі та Ірпеня, вирішив повернутися з Німеччини до України. Потрапив до 80-ї штурмової бригади. Брав участь у звільненні Херсонщини, потім відправили служити на Луганщину. Звільнився за станом здоров’я, через проблему з серцем. Окрім бойових завдань готував в армії. Навіть запікав кабана, якого вполювали з побратимами; запікав м’ясо в землі по 8 годин.

Маргарита Крутько

МастерШеф 13 сезон – Маргарита Крутько

Вік: 20 років
Місто: Хорол, Полтавська обл. 
Закінчує 4 курс Національного університету біоресурсів і природокористування України. «МастерШеф» для Маргарити – це спосіб проявити себе та свої кулінарні навички.

Андрій Малий

МастерШеф 13 сезон – Андрій Малий

Вік: 19 років
Місто: Кропивницький 
Андрій навчається на вчителя математики, але хоче бути кухарем. Волонтер з 14 років, поїхав уперше в Донецьку область, щоб допомагати дітям емоційно розряджатися від війни. Після початку повномасштабного вторгнення їздив на відбудову молодіжного центру у Гайсині, допомагав ВПО знаходити житло.

Олеся Ларіон

МастерШеф 13 сезон – Олеся Ларіон

Вік: 36 років
Місто: Київ 
Інструкторка з водіння, кандидатка у майстри спорту з автомобільного спорту. На першому місці в неї чоловік, діти (має двох синів і одну доньку), спорт і кухня. Олеся з Донецької області. Рік тому перейшла на українську мову, а коли нещодавно потрібно було говорити на роботі російською, не змогла.

Олександр Вакка

МастерШеф 13 сезон – Олександр Вакка

Вік: 36 років
Місто: Ірпінь
Підприємець, займається кав’ярнями вже 7 років, має 3 кав’ярні в Ірпені. Мав приватний пентхаус у Стоянці, але рашисти знищили будинок. Єдине, що збереглося, – це глиняні тарілки.
Одружений, донька народилась 25 лютого 2022 року. 24 лютого відкрив кав’ярню в Ірпені, де продовжував працювати та годувати людей.

Галина Мартинюк

МастерШеф 13 сезон – Галина Мартинюк

Вік: 61 рік
Місто: Косів, Івано-Франківська область
Галина – викладачка історії в Косівському художньому коледжі. Син хоче для неї відкрити кафе, щоб там були страви галицької кухні, але сама Галина хоче набратися досвіду. Активна, весь день розписаний: робота в коледжі, волонтерство, веде ТікТок, а також любить в’язати ляльки. Вдова, діти живуть далеко, розуміє, що сама має про себе піклуватися, тому досить завзята та енергійна.

Олександра Чувакіна

МастерШеф 13 сезон – Олександра Чувакіна

Вік: 32 роки
Місто: Ізмаїл, Одеська область
Саша нутриціологиня, має свою торгову марку, яка розробляє та доставляє правильне харчування. Також відкрила свій магазин напоїв та фабрикатів, які без глютену. Почала цим займатись на 7-му місяці вагітності. Згодом пішла навчатись на харчові технології, щоб робити правильні технологічні карти.

Богдан Лупійчук

МастерШеф 13 сезон – Богдан Лупійчук

Вік: 23 роки
Місто: Хмельницький
Богдан працює в IT. До цього перепрацював в усіх кондитерських Хмельницького. Зараз робить торти на замовлення і демонструє свої роботи в Instagram. «МастерШеф» – мрія зі школи. Хоче довести батькам, що вони не мають рацію щодо кулінарії. Конкуренцію та інших учасників не боїться.

Тарас Кузьмин

МастерШеф 13 сезон – Тарас Кузьмин

Вік: 30 років
Місто: Червоноград, Львівська область
Працює в IT-компанії, яка розробляє БПЛА. Часто, коли готує, ріже собі пальці. Не обійшлося без цього і на кастингу «МастерШеф».

Любов Канівець

МастерШеф 13 сезон – Любов Канівець

Вік: 24 роки
Смт: Кириківка, Сумська обл. (Зараз проживає у Києві)
Працювала заступником директора в маркетинговій компанії, звільнилась, бо почала шукати себе і знайшла в кулінарії.

Ольга Кролик

МастерШеф 13 сезон – Ольга Кролик

Вік: 29 років
Місто: Запоріжжя
Ольга брала участь у 12 сезоні, але не дійшла до 20-ки. Зараз вмотивована і не бачить перешкод. Працює в сімейному бізнесі разом з родиною чоловіка. Готує з 17 років. Магістр англійської мови та літератури.

Дмитро Чикало

МастерШеф 13 сезон – Дмитро Чикало

Вік: 29 років
Смт: Гребінки, Київська обл. 

Дмитро знімає гумористичні відео на тематику взаємодії жінок і чоловіків, розбавляє все це рецептами страв. Керуючий готельно-ресторанним комплексом, а коли немає кухаря, може його легко замінити.

Альона Московченко

МастерШеф 13 сезон – Альона Московченко

Вік: 34 роки
Місто: Одеса
Домогосподарка, має двоє дітей. Чоловік на фронті, доброволець. До війни мала свій бізнес доставки напівфабрикатів. Для Альони це вже 5-й кастинг на проєкті.

Віталій Наливайко

МастерШеф 13 сезон – Віталій Наливайко

Вік: 28 років
Село: Велика Глуша, Волинська обл.
Віталій займається сільськогосподарською діяльністю, разом із батьками висаджують свої городи. Переконаний, що в Києві зможе показати свої кулінарні таланти і навіть знайти дівчину.

Аліна Бурик

МастерШеф 13 сезон – Аліна Бурик

Вік: 24 роки 
Місто: Вінниця
Аліна шість разів намагалася потрапити на проєкт. Має 104 цілей на листочку, які виконує і доповнює новими. А проєкт – ціль номер один у списку. Купила книгу від Володимира та Олі, тож готує всі 100 страв за 100 днів. За освітою юристка, але під час навчання почала займатися домашньою кондитеркою. Зараз працює юристом в автошколі і паралельно – кондитером. З мамою відкрили свою кав’ярню в автошколі.

Антон Толмачов

МастерШеф 13 сезон – Антон Толмачов

Вік: 31 рік
Місто: Київ
Керівник громадської організації «Думай наперед», яка допомагає військовим. Одного разу накупив для військової частини мікрохвильовки, мультиварки, аби там самостійно готувати.

Артем Горбенко

МастерШеф 13 сезон – Артем Горбенко

Вік: 23 роки
Місто: Лиман, Донецька область
З 2017 року Артем проживає у Києві, навчається в КНУКіМ на готельно-ресторанну справу. Працює SMM-менеджером, веде ТікТок. 5 разів подавав заявку на проєкт, адже його мрія і велике бажання з самого дитинства – участь у «МастерШеф».

Ірина Пруднікова

МастерШеф 13 сезон – Ірина Пруднікова

Вік: 37 років
Місто: Вінниця (родом з Харківської обл, смт Старий Салтів)
Ірина вже півтора року як у Вінниці ВПО. В Харківській області мала 2 бізнеси: продуктовий магазин та магазин будівництва. Але все знищили росіяни. Вела свій успішний блог, показувала, як розібрати свинячу тушу, за день могла порубати 5 туш. Також викладала у своєму блозі страви зі свинини.

Геворг Берчян

МастерШеф 13 сезон – Геворг Берчян

Вік: 32 роки
Місто: Ірпінь
Геворг вірменин. Одного разу приготував хінкалі у грузинському ресторані, коли працював там на барі. Хінкалі вийшли смачніше, ніж він їв у закладах. Потім хачапурі й інші страви… Тепер хоче вдосконалюватися, тому йде на проєкт. 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK