Чілдрен Кінофест представляє журі Конкурсу дитячих фільмів

Олександр КІва

Олександр КІва

Головний редактор

Усі статті автора...

Чілдрен Кінофест представляє журі Конкурсу дитячих фільмів
Чілдрен Кінофест представляє журі Конкурсу дитячих фільмів
пресс-служба

На фестивалі вчергове пройде конкурс фільмів, створених дітьми. Переможців традиційно визначать відомі українські кінематографісти та кінематографістки. Дедлайн подачі робіт продовжено.

Читайте такожКанали НТН, К1, МЕГА, «Піксель», Enter-фільм відновлюють ефір
9-й міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» пройде 3—12 червня онлайн на  території України та Польщі. У межах події вшосте відбудеться Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми.

До участі можуть бути подані роботи юних режисерів та режисерок віком від 7 до 14 років. Переможці отримають нагороди — від 4 до 15 тисяч гривень. Дедлайн прийому заявок продовжено до 18 травня.

До складу журі увійшли режисерка coming-of-age-стрічки «Стоп-Земля» Катерина Горностай, режисер гітової комедії «Мої думки тихі» Антоніо Лукіч та акторка театру й кіно Оксана Черкашина.

«Сьогоднішні діти — майбутні дорослі громадяни та громадянки нашої держави, які за якийсь час формуватимуть політичні й культурні ландшафти. Дивлячись на їхні роботи, ми маємо можливість вже сьогодні трохи зазирнути в майбутнє.

Всім учасникам і учасницям бажаю пам‘ятати, що найважливіша оцінка вашої роботи — це зацікавлені, усміхнені та уважні погляди глядачок і глядачів. З нетерпінням чекаю подивитись Ваші роботи!» — членкиня журі Оксана Черкашина.

Журі обере найкращі ігрові та анімаційні фільми в двох вікових категоріях: 7—10 та 11—14 років. Окрім цього, юні глядачі та глядачки оберуть фільм, який буде відзначено Призом глядацьких симпатій.

Повна програма фестивалю буде оголошена в травні. Наразі представлена її ретроспективна частина — спеціальна добірка серій «Крота» до 65-річчя мультсеріалу.

9-й Чілдрен Кінофест відбудеться з 3 до 12 червня 2022 року в онлайн-форматі на сайті online.childrenkinofest.com для глядачів із території України та Польщі. До 18 травня триває прийом заявок на участь у Конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми.


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK