У известной украинской телеведущей обнаружили рак: «Я починаю боротися!»

Юлія Туренко

Юлія Туренко

Випускаючий редактор

Усі статті автора...

У известной украинской телеведущей обнаружили рак: «Я починаю боротися!»
Телеведущая Алла Мазур
социальная сеть Facebook

Ведущая "ТСН. Тиждень" Алла Мазур сообщила неприятную новость.

Читайте такожОлег Винник рассекретил название новой песни и концертной программы 2020
Украинская журналистка призналась, что у нее нашли злокачественную опухоль. Об этом Алла Мазур рассказала лично на своей странице в Фейсбук.

У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я – починаю боротися. Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань. І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку – особливо після 45-ти – проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це – невідкладно. Ставитись до себе уважно. Знаходити час – і перевірятись. Бажано – кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають.

Ведущая "ТСН. Тиждень" Алла Мазур / социальная сеть Facebook
Ведущая написала, что некоторое время закрылась от всего мира, ведь о таком заболевании не любят говорить публично. Однако позже поняла, что не стоит бояться, нужно научиться говорить о нем открыто и спокойно, и с уровня трагедии переводить на уровень проблемы.

Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в кращому разі тоді, коли вже все минулося. Бо надто великий виклик. Я теж піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них – відкрито і спокійно. І з рівня трагедії - переводити на рівень проблеми. Яку – можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим – в багатьох випадках. Головне – виявити вчасно.

Алла Мазур с сыном / социальная сеть Facebook
Алла Мазур добавила, что сейчас это все подробности, которые она готова сообщить. Борьба началась и ведущая уже почувствовала, что путь будет нелегким.

Я планую працювати далі, не випадати з життя. І вірю, що наступний пост на цю тему – нехай і через певний час – буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше. Якщо у вас з'явиться бажання допомогти – прошу підтримати маленьких підопічних фонду Таблеточки. Онкохворих діток, які завжди потребують найбільшої нашої уваги.

Напомним,


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK