«МаніНаКармані» на Радіо П`ятниця
![«МаніНаКармані» на Радіо П`ятниця](https://tv.ua/i/30/26/67/4/3026674/image_main/c15f3137994096b01cc0bc8a5fbc93ed-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
На Радіо П`ятниця з`явилися «МаніНаКармані» і ці «мані» хочуть бути у вашому кармані!
З 22 березня по 16 квітня тричі на день у прямому ефірі радіостанції розігрується по 500 гривень! Для участі в проекті потрібно відправити СМС на номер 7610 з першим словом "Гроші" та чекати на дзвінок ведучого.
Для перемоги необхідно підняти слухавку і назвати пісню, яка щойно пролунала в ефірі. Вгадаєте вірно – і 500 гривен ваші, не вгадаєте – то вони переходять джек-потом іншому гравцю. Тож, слухайте уважно Радіо П`ятниця щодня, з ранку до вечора, та примножуйте «мані» на вашому кармані!
Подробиці шукайте на сайті radiopyatnica.com.ua або знаходьте у офіційному мобільному додатку Радіо П`ятниця, який можете безкоштовно завантажити у AppStore або Google Play