БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ дасть перші за два роки концерти в Києві – оголошені дати

Олександр КІва

Олександр КІва

Головний редактор

Усі статті автора...

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ дасть перші за два роки концерти в Києві – оголошені дати
«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» дасть перші за два роки концерти в Києві – оголошені дати
Пресслужба

Вперше за 2 роки гурт зіграє два сольних концерти у столиці! Побачимося 15 та 17 червня на концертах в рамках туру «Разом до Перемоги».

Місце зустрічі – КВЦ «Парковий». Початок о 19:00.

15 червня «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» зіграють ексклюзивний концерт у супроводі оркестру, а 17 червня – рок-концерт у форматі фан-зони, де шанувальники зможуть відриватись на повну.  

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – український гурт, який збирає тисячні зали у містах і мільйони прослуховувань на музичних платформах. Їхня творчість – це уособлення світогляду українців – хороброго, чуттєвого й незламного. Українці люблять «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» за якісну українську музику, відвертість та громадянську позицію. З перших днів війни хлопці займаються волонтерством і виступають із концертами перед військовими та жителями звільнених від окупації міст. 

Ми обов‘язково зіграємо стадіонний концерт на НСК «Олімпійський», як і планували! Це відбудеться після нашої Перемоги. На жаль, під час воєнного стану зустріч на таких масштабних майданчиках неможлива. Проте вже за 2 місяці маємо змогу зустрітись з вами на наших сольних концертах. Зіграємо своїх кращих пісень і разом допоможемо Збройним Силам України. Кошти з придбаних вами квитків ми спрямуємо на купівлю авто та дронів для українських військових. Нам без вас вже ніяк! Побачимось, – «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ».

Концерти гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» продовжують серію благодійних подій від «Кварталу-Концерту» у КВЦ «Парковий». Частина прибутку від кожного концерту буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери заходів – БФ «За Луганщину» та громадська організація «ВПО України». Технічні партнери – компанії «Феєрія» та «Медіатек». Концерти відбудуться у зручному сучасному залі на 1-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, зручною парковкою. Окремо буде представлена Зона благодійності зі звітами про те, на що йдуть гроші від концертів та інформацією про благодійні організації-партнери.

КВЦ «Парковий» – це найсучасніший майданчик для проведення різноманітних подій. Локація обладнана сертифікованим ДСНС укриттям і потужними генераторами, що дає можливість проводити події навіть під час відсутності електропостачання. Укриття – це велике чисте та світле приміщення, обладнане всім необхідним на випадок оголошення повітряної тривоги. Спеціальна команда допоможе швидко провести евакуацію декількома шляхами.  

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть на її закінчення в укритті, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після закінчення тривоги.

ЩО: концерти гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»
ДЕ: Київ, КВЦ «Парковий» (Паркова дорога, 16а)
КОЛИ: 15 та 17 червня, збір гостей о 18:00, початок концертів о 19:00

КВИТКИ: https://kvartal-concert.com/tour/bez-obmezhen/
ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: 050 471 23 28 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK