Ірина Сопонару вийшла заміж і поділилася фотографіями з розпису
![Ірина Сопонару вийшла заміж і поділилася фотографіями з розпису](https://tv.ua/i/97/69/22/3/9769223/image_main/5c7ce88d3fdd9c21e3d3b1ca7aa1b3d1-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
37-річна зірка «Жіночого Кварталу» Ірина Сопонару вперше вийшла заміж. В Instagram артистка опублікувала знімки з рацсу.
![](https://tv.ua/i/97/69/22/3/9769223/gallery/9cb321bd86a0d752f4b1eb1281766718-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Рік тому, у травні, чоловік попросив руки Ірини. І ось за рік пара розписалася. Церемонія розпису відбулася в Україні.
Приймаємо привітання, – підписала серію фотографій Ірина Сопонару.
![](https://tv.ua/i/97/69/22/3/9769223/gallery/4cc53764ec283fe9daac9d117b4ca8a9-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Раніше акторка розповідала, як познайомилася зі своїм коханим:
Історія знайомства досить тривіальна. Ми побачили одне одного в популярному, на той момент, закладі. Він до мене підійшов познайомитися, трошки поговорили, обмінялись Instagram і… заручились. Жартую. Між цими подіями ще було багато побачень, подорожей, поцілунків, вечірок… а потім війна. Виїзд із країни, життя на автоматі, злість, депресія, страх, біль і багато сліз. Після повернення додому ми поступово відновлювались, намагалися жити, радіти, мріяти, вірити, боротися. Відчуття величезної гордості бути українкою та підтримка коханого.
![](https://tv.ua/i/97/69/22/3/9769223/gallery/ceda71786354e23119414f41e7102605-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![](https://tv.ua/i/97/69/22/3/9769223/gallery/d8cd0afa99c4a43537b0ab959ead6df2-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![](https://tv.ua/i/97/69/22/3/9769223/gallery/b672b3b7bdb91c39407f0c193ba67f83-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)