Алёна Мозговая отчитала Марию Яремчук в Сети

2 августа, 2014 17:56 / Звездности
Алёна Мозговая не смогла промолчать

Алёна Мозговая не смогла промолчать

фото: социальная сеть Facebook

Продюсер Алена Мозговая, сопровождавшая Владимира Ткаченко в туре «Поддержи своих», написала на своей страничке в Сети впечатления от концертов по стране. Как оказалось, на Алёну Мозговую наибольшее впечатление произвела певица Мария Яремчук, точнее её поведение.

"Хочу подякувати всім артистам, адмінам, технарям, водіям всім з ким проїхала понад 2000 кілометрів у турі "Підтримай своїх". Все було дуже щиро, дуже злагоджено, була атмосфера справжньої команди. Мене звичайно просили не писати про цю "зірку", але я не можу. Знаєте чому? Тому що, я не переношу нахабних, невихованих, нещирих людей... Таких собі вовків в овечих шкурах, і люди повинні знати "героїв" в обличчя.

Читайте также: Мария Яремчук похвасталась отдыхом в Карпатах

Так ось все було в нас добре, але у Маріполь приїхала вона... "звєзда плєнітельного счастья" і почалась муйня, бо вона захотіла виступати тільки після Приходько, ну не може така звєзда, як вона співати до, потім були якісь крокодилячі сльози, текст до людей зі сцени "если вы сейчас не будете со мной петь то, грош вам цена" і багато інших перлів... і як наслідок повне ігнорування майже всім колективом.

Колись, після того, як наша героїня зробила історичну промову на зустрічі з Азаровим а саме таке: "Для мене було б честю, і я б хотіла підтримувати Партію регіонів на виборах і в загальному, морально", я їй написала, не з того Марічка ти почала, не з того... На що вона зауважила, що вона не Марічка, вона Марія. Ось така історія"
.

Читайте также: 
Алёна Мозговая жестко послала Михаила Галустяна

Однако организаторы тура "Поддержи своих" 
осудили высказывания Алёны Мозговой и заявили, что её публикация в Фейсбуке, относительно внутренних конфликтов участников, не соответствует действительности и приносит вред благородному делу.

"Ми звертаємось до тих, хто виніс робочі питання з гримерок в публічну площину в світлі конфлікту.  

Своїми сварками в Інтернеті ви не зможете згубити наш тур «Підтримаємо своїх», бо світла справа над якою працює понад 70 людей, так легко не згасне. Ми і надалі будемо радувати та підтримувати захисників України та мирних мешканців. Бо це найменше, що ми можемо зробити для цих відважних людей.

Давайте залишатимемось порядними людьми! Ми маємо не сваритись, а єднатись. Сподіваємось, що хоча б в цій нелегкій ситуації для країни, коли всі мають бути прикладом єдності, ми не будемо опускатись до вивалювання дріб’язкових розборок в гримерках"
, – заявляет компания Euromedia.

Смотрите онлайн: выступление Марии Яремчук на Евровидении 2014

Алена Мозговая , Мария Яремчук Источник: http://glamurchik.tochka.net
материалы по теме
коментарии (27)
осталось 1000 символов