Назарій Михайлюк виступив онлайн на стоматологічному конгресі у Римі
![Назарій Михайлюк виступив онлайн на стоматологічному конгресі у Римі](https://tv.ua/i/63/12/25/8/6312258/image_main/5f1c1d250a5daa4f9d6b723704f7a6ab-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Український стоматолог Назарій Михайлюк 27 травня долучився онлайн до Міжнарожного стоматологічного конгресу «Sipro Congresso Nazionale» у Римі.
Світові експерти зі стоматології були вражені високим рівнем українських спеціалістів. Зала колег аплодувала Назарію понад декілька хвилин, висловлюючи свою повагу та підтримку за роботу у такий нелегкий час.
![](https://tv.ua/i/63/12/25/8/6312258/gallery/5f7dfcb1aedb0dbef68a34489dd9f53b-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Десятки поширень слів Назарія в Інстаграм та прівітання у приватних повідомленнях стимулюють стоматолога далі працювати та представляти українських спеціалістів на Міжнародному рівні.
![](https://tv.ua/i/63/12/25/8/6312258/gallery/32933e8893df7c09b1b42b31c3dacbd6-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо, Назарій перший з українських спеціалістів, який закликав світових стоматологів підтримати стоматологічні санкції, як стримування російської агресії. Понад 120-провідних клінік долучились до цієї ініціативи.
![](https://tv.ua/i/63/12/25/8/6312258/gallery/f6713c50df0b1d4069933992affa8a4a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)