Співачка Поліна Дашкова проходить тактичну воєнну підготовку
![Співачка Поліна Дашкова проходить тактичну воєнну підготовку](https://tv.ua/i/63/39/61/9/6339619/image_main/b0b616b0f8389d3c6325011494eb1697-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Поліна Дашкова, виконавиця хіта «Плакала калина», який вийшов під час війни, розпочала тактичну воєнну підготовку.
Коли почалась війна, Поліна перший місяць проживала в Закарпатті, потім повернулась до столиці та зайнялась студійною роботою, після чого вийшов хіт «Плакала калина», який дуже швидко став улюбленим для слухачів.
![](https://tv.ua/i/63/39/61/9/6339619/gallery/465f465cf495b5eacbc63c66a7aef914-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![](https://tv.ua/i/63/39/61/9/6339619/gallery/aa0c3a15673f6f4ae649b303525fb3f1-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![](https://tv.ua/i/63/39/61/9/6339619/gallery/bf0f92340f4ff5a413f4625dd403a5be-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Я вважаю, що такі тренування потрібні кожному українцю, адже це набагато корисніші вміння та нагрузка, ніж у звичайному спортклубі. До того ж у нас в країні війна, ми живемо кожен день як останній, тому маємо дбати про себе та своїх рідних, і якщо доведеться – захищатися. А цьому потрібно навчитись. Я впевнена, що роблю важливу справу, випускаючи якісну українську музику та, крім цього, сподіваюсь, що замотивую когось на такі навчання своїм прикладом, – коментує співачка.