Кто артисты «Вар'яти-шоу» по образованию? Сергей Притула шутит с геоморфологом, политологом и педагогами

Кто артисты «Вар'яти-шоу» по образованию? Сергей Притула шутит с геоморфологом, политологом и педагогами
Артисты «Вар'яти-шоу»
пресс-служба Нового канала

Так уж сложилось, что многие из нас работают далеко не по своей специальности.

Читайте такжеМастерШеф-9: биография 20-ки участников проекта – знакомимся ближе с каждым из них
Ребята Першого україномовного гумор-шоу Нового канала «Вар'яти» во главе с Сергеем Притулой на актеров не учились. Какие же дисциплины изучали юмористы? Оказалось, почти половина коллектива – педагоги по образованию.   

Сергей Притула

Сергей Притула по образованию экономист. Закончил Тернопольский национальный экономический университет. По его словам, школьные годы получились более продуктивными в плане учебы, нежели времена университета.

В моєму випадку все досить просто, – говорит «очільник» «Вар’яти-шоу». – Школа дала більше, ніж інститут. Школа базовими знаннями, якщо бути наполегливим, не обмежується. Я в цьому сенсі дуже старався. Окрім обов’язкових знань, я ще багато працював над додатковою літературою – спеціалізованою, художньою.

Сергей Притула / пресс-служба
Ведущий Нового канала был записан во всевозможные библиотеки, ведь интернета тогда не было.

Зрештою, правильний дух суперництва завжди був присутній на олімпіадах, – объяснил Притула. – Вони викристалізовували в тобі бійцівський характер. А я ходив тоді на всі олімпіади. В інституті було все набагато прозаїчніше.

Владимир Жогло 

По словам Владимира, он всю жизнь хотел стать кем-то, кто работает в социально-политической сфере. Наверное, поэтому и поступил на политологию.

Студентські роки – це розкішний досвід, нові, дуже приємні знайомства, – описывает свое студенчество Жогло. – А безпосередньо наукові знання дуже допомагають. Коли десь там в номерах і мініатюрах треба використовувати наукову термінологію – то для мене дуже просто.

Владимир Жогло / пресс-служба

Владимир Ковцун

Я за освітою педагог, – рассказал актер. – Німецька, англійська мови та література. Я почав тоді грати в КВН. Грали спочатку в інституті, потім сбірна Тернополя та Вища Українська Ліга. Якби я не був студентом, не був би у «Вар’ятах». А саме мій фах ніяк не пересікається з роботою. Потім був вибір: йти працювати вчителем чи займатися гумором. Зрештою, вчитель з мене був би ніякий (смеется). Хоча, може і прекрасний… Бо вчитель – то актор, він має зацікавити дітей.

Владимир Ковцун / пресс-служба

Виталий Тыльный

В полку педагогов прибыло. Вернее, прибыло бы…

За освітою я педагог – вчитель праці, – признался Виталий. – Це мені ніяк не допомогло у роботі. Я творча людина, можу написати мініатюру, жарти, пісню та виконати це на сцені. Хоча молотком, пилкою, стамескою працювати вмію.

Виталий Тыльный / пресс-служба

Сергей Полупан

Сергей Полупан аккомпанирует ребятам на гитаре во время концертов и на съемках, а судьба могла по-другому повернуться, если бы он пошел работать по специальности.

Практична психологія, вчитель початкових класів, – вспоминает свою специальность артист. – У творчості це мені ніяк не допомогло і по життю також (смеется).

Сергей Полупан / пресс-служба

Валентин Сергийчук

Валентин студенческие годы вспоминает с улыбкой. А его специальность – геоморфолог!

Я закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, географічний факультет, кафедра геоморфології. Тобто за освітою я геоморфолог. Можу розрізнити вплив геологічного субстрату на формування рельєфу. Університет – це були найпрекрасніші роки, багато нових друзів. Те, що я зараз маю, яку я маю роботу – це все завдяки тому, де я вчився, ким я був. Людина, щоб займатися гумором, акторством, – повинна мати певну базу, яку, напевно, і дає університет. Тебе змушують робити не те, що подобається. Чи знадобилася мені освіта? Звичайно. Чи працював я за фахом? Ні.

Валентин Сергийчук / пресс-служба

Напомним,


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK