Президент Украины Владимир Зеленский наградил Сергея Притулу орденом «За заслуги» III степени
![Президент Украины Владимир Зеленский наградил Сергея Притулу орденом «За заслуги» III степени](https://tv.ua/i/11/38/58/4/1138584/image_main/9d54b0ee3eb6fb33639fef514a250416-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
К Международному дню волонтера президент Владимир Зеленский наградил ведущего Нового канала орденом «За заслуги» III степени. Мы решили вспомнить, как начинал свою социальную деятельность Притула.
Я страшенно радий, що останні років 12 займаюся, в тій чи іншій формі, благодійністю, – говорит Сергей. – Коли опікувався дитячими будинками, ніде про це не афішував. Тоді суспільство це сприймало з відторгненням. Вважали, що якийсь чувак з телевізора просто піариться на дітях. Тому я про це ніколи не згадував.
![Телеведущий Сергей Притула](https://tv.ua/i/11/38/58/4/1138584/gallery/80e7ed3c4de82dc37adc310bee09c641-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Зараз людям з шоу-бізнесу важливо показувати свою соціальну активність, підтримувати ті чи інші напрямки, – считает Сергей Притула. – Крикунів, які будуть тебе звинувачувати в піар, завжди багато. Але якщо хтось візьме за приклад твою поведінку, значить ти все робиш правильно. Волонтерство, яким я займаюся, роблю публічно, бо окрім своїх грошей і грошей «Вар’ятів» (які сумарно складають близько 15-20% від загальнорічного збору коштів), у цьому беруть участь багато інших людей. Кілька разів на рік я все одно повертаюся до своїх старих проектів підтримки дітлахів, тут не вказую ніяких цифр, але виставляю кілька фото, щоб мотивувати до таких справ інших. Мені непогано платять за озвучку мультфільмів, я їх ніколи не витрачаю на себе чи родину, скеровую на допомогу дітям. Мультики для дітей, то й заробіток з мультиків – на дітей (улыбается). Озвучував Нестора у «Викраденій принцесі» – добре заплатили, і я купив в Заліщики, в дитячу лікарню спеціальний апарат для реабілітації діток з ДЦП, залишилися гроші – купив ще в Одеську область у дитбудинок комплекти рушників на 100 людей. Ще щось озвучив – доклався до літнього табору діточок, батьки яких воювали чи загинули в АТО. Коли я допомагаю сам, не кажу, скільки на це витрачаю. Це мої гроші, але якщо я можу показати людям приклад, чому ні?
![Телеведущий Сергей Притула](https://tv.ua/i/11/38/58/4/1138584/gallery/c2dbb42405343b8684b904920fb7d9cb-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![Телеведущий Сергей Притула](https://tv.ua/i/11/38/58/4/1138584/gallery/6c8219c2b002be6e59e803bccf1096a2-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)