Руслан Сенічкін опанував нову професію та наблизився до здійснення своєю мрії – фото
![Руслан Сенічкін опанував нову професію та наблизився до здійснення своєю мрії – фото](https://tv.ua/i/63/13/93/0/6313930/image_main/58619f41afc01e1b84be4db1a8a0c8c0-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Телеведучий 1+1, який зараз працює в ефірі Сніданку з 1+1 та телеканалу Freedom Руслан Сенічкін завітав до одного з найулюбленіших місць киян – Пущі Водиці.
Сюди кияни приїздили відпочити та подихати свіжим повітрям. А дехто з водіїв, залишав свої автівки, аби пересісти на трамвай номер 12 і проїхатися цим маршрутом, – розповів у прямому ефірі Сніданку з 1+1. – Я в шоковому та приємному стані. Мені вдалося покерувати 12-м маршрутом. Тепер я водій трамвая. Мрії збуваються навіть під час війни. І тепер точно знаю, чим можу ще займатися після перемоги крім телебачення. Буду водієм або тролейбусу, або трамваю. Якщо чогось прагнути – мрії обовязково збуваються….Життя переможе, – зазначив Руслан Сенічкін.
![Руслан Сенічкін керує трамваєм](https://tv.ua/i/63/13/93/0/6313930/gallery/8b7be4588541cd18d9dc043eeb15b123-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
А колеги у студії – телеведучі 1+1 Людмила Барбір, Валентина Хамайко та Олександр Попов – запропонували повторити маршрут уже всім разом.
Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, Пуща Водиця зазнала обстрілів. Зокрема, зруйновані будинки та споруди, електрична підстанція та трамвайні рейки. Та зараз рейки замінили – нові з Азовсталі. Наразі на території Пущі Водиці триває розмінування, тому Руслан Сенічкін застеріг всіх від відвідування лісу.![](https://tv.ua/i/63/13/93/0/6313930/gallery/2b1eb2c7f4d116858d876b9342203611-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
До слова, під час благодійного марафону проекту Здійсни Мрію телеведучий зізнався, що його найзаповітніша дитяча мрія – стати водієм зеленого тролейбусу і навіть намалював її. Пізніше Руслану Сенічкіну навіть вдалося зробити перший крок у напрямку її здійснення – покерувати тролейбусом на території Сирецького Депо у Києві.
![Руслан Сенічкін керує тролейбусом](https://tv.ua/i/63/13/93/0/6313930/gallery/a00084771ac0fb69d51771b91e0d67e8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,