Андрій Бєдняков розповів про перший день війни у рідному Маріуполі

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

Андрій Бєдняков розповів про перший день війни у рідному Маріуполі
Ведучий Андрій Бєдняков
пресс-служба Нового канала

Майже одразу ведучий шоу «Де логіка?» (Новий канал) Андрій Бєдняков втратив зв’язок з рідними. Не чув їх близько трьох тижнів.

Читайте такожВедучий "Один за всіх" Сергій Костира – про волонтерство, спроби піти на фронт та російську пропаганду
На момент початку війни рідні ведучого проекту «Де логіка?» Андрія Бєднякова знаходилися в Маріуполі. Перед цим він частенько приїздив у рідне місто, аби відвідати маму, сестру, друзів. 

Був там навіть за три дні до повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

24 числа, коли вся Україна прокинулася від вибухів, я зателефонував у Маріуполь і запитав, як справи. На що мені відповіли: «Як зазвичай», – розповів телеведучий. – Це найстрашніше, тому що люди в Маріуполі вже звикли до вибухів, на жаль. І могли відрізняти, коли це «звичайні» удари, а коли ситуація погіршується. Процитую своїх 24 числа: «Десь там гупає. Але, сподіваємось, що все буде добре». Наступного дня в мене вже з сестрою не було зв’язку. Вона перебувала в одному з найперших районів, де той зник. Але за день вона була в мами і казала, що все нормально. Через день після цього дзвінка зв’язок пропав і там.

Ведучий Андрій Бєдняков / пресс-служба Нового канала

Читайте такожНаталія Могилевська презентувала чуттєву пісню та кліп "Я вдома" до Дня Києва
Близько трьох тижнів телеведучий не міг зв’язатися з рідними. 

Завдяки колаборантам «вони» (російська армія – прим. ред.) знали, в які точки потрібно стріляти, аби люди залишилися без води, газу, світла. А ще – без телебачення та інтернету. Щоб не було будь-якої інформації, щоб ніхто нічого не розумів, – пояснив Бєдняков. – А потім мати змогу говорити людям те, що хочуть. Знайомі розповідали, що коли «вони» зайшли в Маріуполь, то по місту почала їздити машина, з якої говорили, що Київ, Харків і Одесу вже взяли, закликали людей виходити, бо про них забули, і таке інше.

Нагадаємо, 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK