Андрій Бєдняков розповів про перший день війни у рідному Маріуполі
![Андрій Бєдняков розповів про перший день війни у рідному Маріуполі](https://tv.ua/i/63/13/63/8/6313638/image_main/9a3ed39f45d732247eedc934bcbfa773-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Майже одразу ведучий шоу «Де логіка?» (Новий канал) Андрій Бєдняков втратив зв’язок з рідними. Не чув їх близько трьох тижнів.
Був там навіть за три дні до повномасштабного вторгнення росії в Україну.
24 числа, коли вся Україна прокинулася від вибухів, я зателефонував у Маріуполь і запитав, як справи. На що мені відповіли: «Як зазвичай», – розповів телеведучий. – Це найстрашніше, тому що люди в Маріуполі вже звикли до вибухів, на жаль. І могли відрізняти, коли це «звичайні» удари, а коли ситуація погіршується. Процитую своїх 24 числа: «Десь там гупає. Але, сподіваємось, що все буде добре». Наступного дня в мене вже з сестрою не було зв’язку. Вона перебувала в одному з найперших районів, де той зник. Але за день вона була в мами і казала, що все нормально. Через день після цього дзвінка зв’язок пропав і там.
![Ведучий Андрій Бєдняков](https://tv.ua/i/63/13/63/8/6313638/gallery/728ab6d016661ecd4e9c47147f81ebd0-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Завдяки колаборантам «вони» (російська армія – прим. ред.) знали, в які точки потрібно стріляти, аби люди залишилися без води, газу, світла. А ще – без телебачення та інтернету. Щоб не було будь-якої інформації, щоб ніхто нічого не розумів, – пояснив Бєдняков. – А потім мати змогу говорити людям те, що хочуть. Знайомі розповідали, що коли «вони» зайшли в Маріуполь, то по місту почала їздити машина, з якої говорили, що Київ, Харків і Одесу вже взяли, закликали людей виходити, бо про них забули, і таке інше.
Нагадаємо,