Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч відвідали село під Черніговом, де росіяни знущалися над мирним населенням
![Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч відвідали село під Черніговом, де росіяни знущалися над мирним населенням](https://tv.ua/i/63/25/06/0/6325060/image_main/d9455337bff56b1ee14a9dfc99ad41af-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Наслідки війни вражають. Лілія Ребрик та Анатолій Анатоліч відвідали село Ягідне під Черніговом, де російські окупанти влаштували справжню катівню.
Майже місяць мешканців села російські окупанти тримали в шкільному підвалі в нелюдських умовах.
Селище з такою лагідною назвою Ягідне, про яке тепер знає весь світ. Тут російські війська облаштували в’язницю, катівню – просто у підвалі. Вони тримали там майже чотири сотні людей. Без світла, тепла, без свіжого повітря, у страшній задусі, на кам’яній підлозі – 27 днів. На кожного в’язня тут припадало всього по пів квадратного метра. Люди помирали просто на очах в інших, – розповіла ведуча.
![Малюнки дітей на стіні](https://tv.ua/i/63/25/06/0/6325060/gallery/bf8b1699e30a95a9b7d36d850c339973-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Люди переживали, що їх просто підірвуть наостанок. Уявіть собі, такі думки в них були. Семеро людей не пережили тортур, ще сімох вбили окупанти. Кого у своєму дворі, кого – в полоні. Зараз мешканці звільненого Ягідного діляться цим болем з нами, а ми ділимось із вами. Аби про те, що тут відбувалося, знали всі, – говорить ведучий. – Зараз село намагається повернутися до життя, наскільки це можливо.
![Ведучий Анатолій Анатоліч](https://tv.ua/i/63/25/06/0/6325060/gallery/986b2c6b6bf1163f37073d3baf377a3a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Телеведучі поїхали до Ягідного разом із добровольчим будівельним батальйоном «Добробат», який займається відбудовою населених пунктів. Щодня тут працюють близько 50 осіб.
Нагадаємо,