Сергій Притула продав колекцію картин на мотиви російсько-української війни за неймовірну суму
![Сергій Притула продав колекцію картин на мотиви російсько-української війни за неймовірну суму](https://tv.ua/i/63/25/13/0/6325130/image_main/acfd2c5a1cf9252325591f966eb0aae5-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий Сергій Притула продовжує наближати перемогу України у війні з росією.
Цього разу продали колекцію з десяти картин сучасних українських художників на мотиви російсько-української війни. Виручені кошти підуть на купівлю комплексів БПЛА «Валькірія» вітчизняного виробництва.
![Сергій Притула продав колекцію картин](https://tv.ua/i/63/25/13/0/6325130/gallery/0d2c5ed70f395a16a94a1b6cc4383b8f-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![Тривожна мандрівка](https://tv.ua/i/63/25/13/0/6325130/gallery/69dcf6f06849af2d3a3ce7771557fac0-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![ВиПерДос](https://tv.ua/i/63/25/13/0/6325130/gallery/9219a32526c6656c1817a948805231c6-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Хочу подякувати щиро всім, хто був з нами. Хочу подякувати щиро всім, хто придбав ці лоти. Хочу подякувати щиро всім, хто віддав ці лоти для аукціону, – підсумував Сергій Притула. – Нагадаю, що 100% зібраних коштів будуть перетворені на комплекси БПЛА «Валькірія». Загалом ми зібрали $79400. Звісно, це не зовсім стільки, скільки хотіли зібрати. Але це «чесна праця» (сміється). Насправді, це дуже хороший внесок! Фактично, сьогодні ми назбирали на перший великий транш. Тож спасибі всім, хто долучився!
![Smoke on the water](https://tv.ua/i/63/25/13/0/6325130/gallery/89ac22e792caa4f3cf87f5fbd6d912b9-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,