Назар Задніпровський – про соцмережі: «Я люблю сваритися»
![Назар Задніпровський – про соцмережі: «Я люблю сваритися»](https://tv.ua/i/69/15/40/8/6915408/image_main/56667b30c0036c24d170f8f798458a77-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Актор серіалу «Будиночок на щастя» (Новий канал) Назар Задніпровський зізнався, з ким переписувався у Facebook до повномасштабного вторгнення.
З початком війни я, як і раніше, не займаюся собою активно в соцмережах. Не просуваю свою сторінку, – говорить він. – Інколи перепощую щось важливе, що мені надсилають колеги. Лише так. А щоб я сам собою займався в Instagram, то ні.
![Актор Назар Задніпровський](https://tv.ua/i/69/15/40/8/6915408/gallery/5b9759704c07375b60c607f6107e5dc3-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Активніше Задніпровський користується Facebook.
Я люблю Facebook. Я люблю політику. Я люблю сваритися, – каже Назар. – Колись міг і з Казахстаном переписуватись, і з росією, і з білоруссю навіть. Поки це не стало як горохом об стінку. У перші дні війни ще пробував. Думав, що схаменуться, вийдуть на вулиці. На жаль, за наше життя вони не боялися, а життя наших дітей їм було до одного місця.
Дивіться комедійний серіал «Будиночок на щастя» з 14 листопада на Новому каналі!