Зірки українського шоу-бізнесу провели в Ужгороді благодійний захід для дітей
![Зірки українського шоу-бізнесу провели в Ужгороді благодійний захід для дітей](https://tv.ua/i/71/42/47/4/7142474/image_main/0a2a3d7d3e65053e44db4cc71ebc3f73-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
14 січня в облмуздрамтеатрі Ужгорода пройшов благодійний захід «Світло Дитинства», організований всеукраїнською громадською ініціативою з адаптації дітей «Амбасадор Дитинства».
![](https://tv.ua/i/71/42/47/4/7142474/gallery/a23a2d6df5d8faa318af631ea8d5c57a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Також однією з головних активностей була можливість сфотографуватися з Кубком Євробачення, який повернувся і подорожує Україною в рамках туру.
![](https://tv.ua/i/71/42/47/4/7142474/gallery/c6cba27a3463d5c0671081b0ee21c445-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ужгород не перше місто, куди завітав «Зірковий десант». До цього команда побувала у Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському тощо.
![](https://tv.ua/i/71/42/47/4/7142474/gallery/6e69a7bfe38cb3944d783cf97007d520-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Це наймасштабніший в Україні благодійний фестиваль з соціальної адаптації дітей під час війни. Головною метою заходу незмінно є відірвати дітей від негативних вражень, спогадів та думок, психологічно допомогти дітям та батькам адаптуватися у нових умовах, допомогти знайти нових друзів, подарувати зустріч із зірками та блогерами, дитячими кумирами, поспілкуватись з іноземними волонтерами, які пригощали смачною піцою від Шотландської благодійної організації Siobhans Trust (Шівонс траст).
![](https://tv.ua/i/71/42/47/4/7142474/gallery/52a370c51ee4cc555e7d4348bb770dcc-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
До «Зіркового Десанту» доєднались: POSITIFF, Юлія Сахневич, Василь Котляров (NZK), Міла Єремєєва, гурт HANUMIKE, Андрій Безкровний (dj Bloodless), Наталія Валевська, Килиммен з Kalush Orchestra, Nikita Lomakin, Амадор Лопес, Polina Dashkova, Dima Prokopov, MariSem, Люся Кава, Настя Балог та Kesi Jay.
![](https://tv.ua/i/71/42/47/4/7142474/gallery/d748c29a92eb84daf9cecb2ed8e0e6ef-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Свято дитинства відбулось з ініціативи голови Закарпатської ОВА Віктора Микити і за сприяння обласної військової адміністрації й Ужгородської міської ради.
![](https://tv.ua/i/71/42/47/4/7142474/gallery/b23cce04ffded0765dcf281c60945cd8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
До відкриття заходу долучилися й представники влади – заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, заступник міського голови Вадим Борець, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук.