ПЕРШЕ ШОУ: ведучими стали Саня Димов та Марина Клим
![ПЕРШЕ ШОУ: ведучими стали Саня Димов та Марина Клим](https://tv.ua/i/72/55/61/5/7255615/image_main/7af4092f0d06621469668b442051790c-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
У понеділок, 5 червня, на телеканалі «Суспільне Культура» стартувало «Перше шоу» – новий ранковий проєкт Суспільного Мовлення, який виходить щобудня о 7:00.
![](https://tv.ua/i/72/55/61/5/7255615/gallery/b1b501aeca217dafa35a6c496489152c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Перший вихід в ефір, перший робочий тиждень – дуже відповідальна місія, яка випала нам з Мариною. Я дуже скучив за телебаченням. За ранковими емоціями, навіть у такий складний час. У мене чудова напарниця, і ми готові розпочинати новий день з нашими глядачами, – коментує Саня Димов.
![](https://tv.ua/i/72/55/61/5/7255615/gallery/8bc8849d2cf0a71e5898f0c9ba9a48c8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Марина Клим – теле- та радіоведуча, тренерка з ораторського мистецтва та публічних виступів. «Я мрію навчити якомога більше людей любити камеру та себе в ній», – говорить Марина. Вона також є авторкою і ведучою декількох YouTubе-проєктів та подкастів. А ще Марина є акторкою театральної студії Beat. Грає головні ролі у виставах «Шлюбна спокуса» та «Спробуй ще».
Ми не просто розважальне шоу. Ми даємо корисну інформацію, яка допомагає і захоплює українців жити, працювати і перемагати себе, обставини і ворога кожного дня. Ми більше за ранкове шоу, ми прагнемо дати українцям натхнення і спрагу жити. Тому ми Перше шоу. Тому ми з Сашком – перші, – додає Марина Клим.
![](https://tv.ua/i/72/55/61/5/7255615/gallery/bb5e07813997b5958e81d78a5d7c17e9-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
#ПершеШоу дивіться щобудня о 7:00 на телеканалі «Суспільне Культура»!