Бойовий медик 5-ї окремої штурмової бригади на концерті «Дизель Шоу» зробив пропозицію своїй коханій
![Бойовий медик 5-ї окремої штурмової бригади на концерті «Дизель Шоу» зробив пропозицію своїй коханій](https://tv.ua/i/74/74/93/5/7474935/image_main/601e955d60272987b72b2d656f2f2fcb-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
«Дизель Шоу» дарує весну – в перші дні березня у столиці відбулися нові гумористичні концерти улюблених акторів. Також команда «Дизелів» об’єднала серця закоханих – на сцені бойовий медик освідчився своїй коханій.
Цього разу на нову весняну програму завітав бойовий медик 5-ї окремої штурмової бригади Олександр. Він потоваришував з командою «Дизелів» ще рік тому, коли актори привезли гуманітарну допомогу бійцям у Краматорськ.
Олександр вирішив зробити пропозицію своїй коханій Альоні. Військовий зізнався, що переживає, але його підтримали друзі-актори. Він вийшов на сцену разом з ними, прилюдно освідчився коханій Альоні і попросив стати його дружиною.
![Бойовий медик 5-ї Штурмової бригади на концерті «Дизель Шоу» зробив пропозицію своїй коханій](https://tv.ua/i/74/74/93/5/7474935/gallery/685bc1a6179949fb0e3baebe10439643-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Було дуже зворушливо, зал аплодував, і так «Дизелі» допомогли об’єднатися закоханим.
![Бойовий медик 5-ї Штурмової бригади на концерті «Дизель Шоу» зробив пропозицію своїй коханій](https://tv.ua/i/74/74/93/5/7474935/gallery/1ab855c401ffecd2d095257ef1fb34f5-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Прем’єрну весняну програму актори планують показати в 5 містах нашої країни на підтримку Збройних Сил України. Частина коштів традиційно буде перерахована на допомогу війську.
З грудневих концертів ми придбали і передали нашим хлопцям безпілотники і обладнання, а також аптечки, бронежилети, засоби тактичної медицини тощо. І чим далі війна, тим замовлень для військових стає більше. Ми стараємося, і невдовзі приємно здивуємо наших вояків. Слідкуйте за нашими звітами, – сказав шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.
![Дизель Шоу](https://tv.ua/i/74/74/93/5/7474935/gallery/674fb269483e4a98b8b5e1d580d25a60-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Лише з київських концертів за грудень минулого року команда «Дизель Шоу» перерахувала на допомогу ЗСУ 2 млн 100 тис. грн, і на цьому не зупиняється.
Нагадаємо, що у весняній програмі – нові і фірмові номери з улюбленими персонажами, веселі жарти і сценки на актуальні теми. Нові порції переможного гумору щопʼятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ICTV2!