Ведучі «Ранку у великому місті» Юлія Зорій та Сергій Лиховида стали учасниками шоу «Хто знає?»
![Ведучі «Ранку у великому місті» Юлія Зорій та Сергій Лиховида стали учасниками шоу «Хто знає?»](https://tv.ua/i/97/76/43/9/9776439/image_main/4a9bd94c606681ceca60f1a637fdf786-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучі програми «Ранок у великому місті» Юлія Зорій та Сергій Лиховида взяли участь у квіз-шоу «Хто знає?», яке глядачі зможуть подивитися вже сьогодні, 28 травня, о 20:00 на Новому каналі.
«Від чого просить утриматись Укрзалізниця в жіночому купе?», – на це та багато інших цікавих запитань вже сьогодні відповідатимуть ведучі ICTV у квіз-шоу «Хто знає?». Яка команда переможе і забере грошовий приз? Не пропустіть новий випуск о 20:00!
![Телеведуча Юлія Зорій](https://tv.ua/i/97/76/43/9/9776439/gallery/eaeb42afd18d5a23ae7de88544b71bba-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Довідка:
«Хто знає?» – це адаптація успішного формату Who Knew (дистрибутор формату – Fremantle), який бере початок від оригінальної німецької версії квіз-шоу Wer weiß denn sowas? Згідно з правилами, у проєкті беруть участь дві команди, які складаються з двох учасників – незмінного капітана й зіркового гостя. Модераторкою телегри є ведуча. На екрані в студії демонструються 12 секторів, на кожному – запитання на певну тематику. Команди мають обрати одну відповідь з трьох варіантів. Після цього в студії показують відеопідтвердження правильної. Якщо команда вгадала, то заробляє гроші. Переможцями квіз-шоу стають учасники, які накопичать найбільшу суму. Ці гроші йдуть на донати.