Зовсім не боляче: Соліст гурту Фіолет – відверто про закінчення стосунків

Олександр КІва

Олександр КІва

Головний редактор

Усі статті автора...

Зовсім не боляче: Соліст гурту Фіолет – відверто про закінчення стосунків
Зовсім не боляче: Соліст гурту Фіолет – відверто про закінчення стосунків
пресс-служба

«Важко сказати, просив я цією піснею вибачення, виправдовувався чи просто намагався остаточно поставити крапку і рухатися далі…» – лідер гурту Фіолет прокоментував розлучення.

Читайте такожКсения Мишина: Талантам нужно помогать
Гурт Фіолет презентує нову відеороботу «Зовсім не боляче». Трек вважається одним з найінтимніших та найвідвертіших в дискографії бенду, і присвячений завершенню стосунків лідера гурту, Сергія Мартинюка. Після того як пісня отримала багато схвальних відгуків та гарячий фідбек від фанів, колектив вирішив зафільмувати цю історію.

«Зовсім не боляче» стала своєрідною епітафією моєму шлюбу та історії стосунків, яка тривала сім років. 

Написана в один із найважчих життєвих періодів за мої тридцять три з половиною, коли потрібно було визначатися, що робити далі і чи робити щось взагалі.

Рядки та мелодія з’явилися на кухні квартири мого друга, де я на той момент тимчасово жив. Я не до кінця розумів, чи готовий ділитися цим зі світом чи ні, і чи взагалі в майбутньому зможу виставляти на загал окремі подробиці особистого життя, як робив це до того. 

Важко сказати, просив я цією піснею вибачення, виправдовувався чи просто намагався остаточно поставити крапку і рухатися далі, проте, це та історія, при написанні якої найменше думалося про формати, цільову аудиторію, хітовий потенціал та промо-меседжі, - розповідає Сергій Мартинюк.


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK