Леся Никитюк «уделала» известного ведущего

Александр Кива

Александр Кива

Главный редактор, руководитель журнала «Теленеделя»

Все статьи автора...

Леся Никитюк «уделала» известного ведущего
Леся Никитюк

Ведущий Нового канала Сергей Притула рассказал о том, как его «уделала» Леся Никитюк.

Читайте такжеКанал «Украина» снимает новую картину «Возвращение»
За баттлами этой ТВ-парочки с удовольствием наблюдает вся страна. А Леся Никитюк и Сергей Притула вот уже третий сезон проверяют, кто из них все-таки сверху. Началась история противостояния Леди Ле и Притулы два года назад, когда команда проекта «Хто зверху?» в срочном порядке искала замену экс-ведущей шоу Кате Варнаве, которой запретили въезд в Украину.

– Думка про Лесю прийшла всім майже одночасно, і це було вперше, коли на посаду ведучої не влаштовували кастинг, – вспомнил Сергей Притула во время интервью Маше Ефросининой в рамках YouTube-проекта «Экзамен на откровенность». – Я набрав Нікітюк, вона була у Нью-Йорку, і кажу: «Кицюня, ти накаталася? Давай-но, рибонько, заземлись, давай до нас у «Хто зверху?» Спробуй тут. Це один із найкращих проектів на українському телебаченні. Ти вже злетіла по трампліну, давай ми ще тобі чарівного пенделя, щоб ще вище». Вона прилетіла до Києва за два дні до зйомок. Увечері перед стартом ми з нею зустрілися в ресторанчику, побалакали дві годинки, я окреслив їй з позиції креативного продюсера і партнера-ведучого, чого не треба робити.

Два сезона Притула не воспринимал Лесю как серьезную конкурентку. Но в этом году все изменилось.

– Перший сезон Леся спочатку притиралася, потім запалилася, – говорит Сергей Притула. – В другому вона вже була достатньо впевненою у собі. Сезон, який виде восени на Новому каналі – це тріумф Лесі Нікітюк. Я дуже люблю людей, яких вкурвлює, якщо раптом вони десь програють. І Леся – не та людина, яка буде миритися, що на зйомках «Хто зверху?» вона отримує плюхи частіше, ніж роздає мені. Просто в мене як у людини, яка давно працює в гуморі, трішечки кращі справи з імпровізацією. Але Леся до цього сезону та-а-ак підготувалась! Я, як звичайно, прийшов на зйомки нового сезону на розслабоні. І ось ми виходимо на сцену, я їй щось закидую, закидую, вгашую, люди сміються. А вона така стоїть і раптом каже: «Послухай, чесно, вже набридло. Ти, як собака, постійно гав-гав-гав, гав-гав-гав. Я тебе не розумію. Тому взяла перекладача». Нахиляється, виймає з-під стійки свого пса Рафіка і ставить його на стіл. Це було настільки неочікувано. Як я ржав! Або ще випадок: стоїть Леся, а потім робить: «Пхе!», і в неї з роту вилітає золоте конфеті. Уявіть: поки я щось говорив, вона набрала повний рот блискіток і зробила шоу на рівному місці! А ще Леся почала дарувати мені якісь дипломи, типу «Кращому ведучому другого плану». Вона зробила дуже круті домашні заготовки, а ще привела з собою автора, який допомагає їй із відповідями.

Читайте такжеБудиночок на щастя: Новый канал закончил съемки 2 сезона
Кстати, теперь ведущие Нового канала пересекаются не только на работе, но и дома. Ведь они – соседи. Их дома рядом.

– Ми дружимо з Лесею. Не так, щоб хрестити дітей, але дуже приязні одне до одного, – рассказал Притула Маше Ефросининой. – І я страшенно радий, що Нікітюк буває гостею мого дому.

Не пропусти старт нового сезона «Хто зверху?» 29 августа на Новом канале и на нашем сайте TV.UA.


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK