Сергей Притула впервые прокомментировал ужасное ДТП, совершенное его тещей

Юлия Туренко

Юлия Туренко

Редактор шоу-бизнеса и ТВ

Все статьи автора...

Сергей Притула впервые прокомментировал ужасное ДТП, совершенное его тещей
Телеведущий Сергей Притула
пресс-служба Нового канала

На днях в Дарницком районе Киева теща Сергея Притулы - 59-летняя Лилия Сопельник - совершила ужасное ДТП.

Читайте такжеСоблазнила парней: сексапильная Тина Кароль взорвала Сеть откровенным клипом
Женщина перепутала педали и наехала на тротуаре на мать с 9-летним ребенком, которых потом прохожие доставали из-под автомобиля. Сейчас мама и сын находятся в больнице, мальчик в тяжелом состоянии.

Вчера Шевченковский суд постановил обвиняемой меру пресечения в виде домашнего ареста с запретом покидать место жительства с 23:00 до 06:00, сроком на 2 месяца. 

Теща Сергея Притулы Лилия Сопельник / социальная сеть Facebook
Читайте такжеУчастницы группы «НеАнгелы» устроили драку на публике
Все это время телеведущий не комментировал произошедшую ситуацию. Однако сейчас он решил прояснить некоторые моменты и опубликовал на своей странице в Фейсбук пост:

«Несвяткове. Останні кілька діб моє прізвище зачастило у новинних стрічках у зв’язку з ДТП за участю моєї тещі. Хочу прояснити пару моментів. І я особисто, і моя сім’я, максимально щиро співчуваємо родині, котра постраждала внаслідок недолугого керування автомобілем мамою моєї дружини. Ні я особисто, ні моя дружина, не чинили спроби «порішати» питання з суддями чи прокурорами. 

Особисто я, як чоловік своєї дружини, звісно ж, запропонував мамі своєї жінки допомогу в адвокатському супроводі і сказав тестю і тещі, що моя сім’я готова посильно долучитися до покриття витрат на лікування і реабілітацію постраждалої родини, в разі, якщо ця родина буде готова прийняти подібну допомогу. На що я особисто сподіваюсь. Позаяк, здоров’я дитини та мами – це основний пріоритет у цій ситуації.

Я вважаю за потрібне донести і до журналістської спільноти і до громадськості, загалом, що правопорушення вчинила конкретна особа з конкретним прізвищем та ім’ям. І я буду вдячний усім, якщо громадськість та журналісти не будуть шукати винних у скоєному серед людей, які жодним чином не причетні до інциденту. Я не сидів за кермом цього авто і не готовий коментувати ситуацію, позаяк, не був свідком події. Мені прикро, що так трапилось. Я не знаю, чим можу, особисто, зарадити родині постраждалих, окрім вище згаданих ініціатив. Прохання до журналістів не «штурмувати» дзвінками. Для вас цей інцидент – це буденність, а для двох родин – трагедія. Триває досудове слідство. Далі буде суд. Вони прояснять ситуацію і розставлять крапки над «і». В мене все».

Фото с места ДТП / открытый источник
Напомним,


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK