Олег Винник официально прокомментировал скандал, разгоревшийся в Сети

Олег Винник официально прокомментировал скандал, разгоревшийся в Сети
Певец Олег Винник
социальная сеть Instagram

Співак розставив всі крапки над «і».

Читайте такжеНе узнать! Надежда Матвеева сильно постарела: фото шокировало Сеть
Артист Олег Винник неодноразово висловлював свою тверду громадянську позицію і виступав на підтримку миру в нашій країні і в усьому світі.

Цей меседж я зробив у Міжнародний День миру - свідомо, впевнено, вдумливо, рішуче, відповідально. Я не хочу, щоб люди гинули. Я хочу, щоб був мир, і я про це говорю. Я відповідаю за свої слова і вчинки, і кожному цього бажаю. Мені здається, що у цьому світі немає жодної адекватної людини, яка скаже: «Я не хочу миру». Якщо у тебе є можливість «крикнути» на весь світ, - це треба робити.

Разом з тим, артист пояснив, що погодився взяти участь виключно у флешмобі. У кліпі гурту Мир519 особа Олега Винника була використана без відома артиста.

Зі мною про це не домовлялися, і я ніколи б не погодився знятися у кліпі жодного артиста. Одразу після виходу відеоролику ми звернулися до організаторів з вимогою вилучити нашу частину відео.

Про участь у проекті російських артистів Олег Винник дізнався безпосередньо у день виходу відеокліпу. Повний перелік учасників флешмобу до цього йому був невідомий.

Я погодився лише тоді, коли мене запевнили, що у флешмобі приймають участь виключно люди мистецтва з усього світу, які знаходяться «поза політикою» і реально бажають миру. Якби знав фактичних учасників наперед, звичайно, змінив би своє рішення.

Читайте такжеТак заканчиваются танцы: Ксения Мишина и Женя Кот оказались в одной кровати
Протягом останніх трьох років Олегу Виннику пропонують тури по всій Росії, у артиста безліч замовлень, проте він жодного разу не погодився на жодну пропозицію.

Це моя тверда позиція через ситуацію у моїй країні. І, в першу чергу, це людська позиція громадянина України.

Крім того артист вибачився перед сім’ями воїнів, що загинули під час захоплення Криму, пояснивши, що не знав про випадки даних смертей. А також відповів на запитання щодо анексії півострова.

Я українець, громадянин України. Крим – мій!

Нагадаємо,


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK