Тарас Цимбалюк вдруге розвівся: Не пройшло й року після весілля
![Тарас Цимбалюк вдруге розвівся: Не пройшло й року після весілля](https://tv.ua/i/63/27/68/6/6327686/image_main/1e1e4327247029d52583fe40cbf0a6e0-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Український актор Тарас Цимбалюк розповів, що розвівся з другою дружиною Тіною Антоненко.
Про розлучення Тарас і Тіна повідомили через соціальні мережі. Так, на своїй сторінці в Інстаграм у сторіз Цимбалюк написав:
Ми з Тіночкою більше не пара. Навіть після чотирьох років разом так буває: щоб продовжити лишатись щасливими, мусимо обирати окремі дороги, без межно вдячний за цей час. Життя продовжується, – опублікував допис в Instastories Цимбалюк.
![Весілля Тараса Цимбалюка з Тіною Антоненко](https://tv.ua/i/63/27/68/6/6327686/gallery/aaf29181785de19af49d1887a34f6e23-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Тіна також залишила публікацію в мережі. В пості дівчина подякувавла Тарасу за час, досвід та розвиток.
Друзі, ми з Тарасом більше не пара. Війна - велике випробування абсолютно для всіх пар, і деякі з них це випробування не проходять. Наша не стала виключенням. З поваги до Тараса та до себе я не стану давати жодних коментарів(власне, як завжди). Я дякую за ці 4 роки. Найдовші стосунки в моєму житті. Дякую за любов, вірність, красу подорожей, яку побачили ми вдвох, за досвід та розвиток.
![Тарас Цимбалюк з екс-дружиною Тіною](https://tv.ua/i/63/27/68/6/6327686/gallery/c58f267b90ecc374e5a9f82fa30d3567-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Зазначимо, що для Тараса це був другий шлюб. Перший раз він одружився зі своєю однокурсницею Ангеліною. У своїх інтерв'ю Цимбалюк казав, що його шлюб тоді закінчився через те, що він не був готовий до нього – "зрозумів, що взагалі не нагулявся".
Нагадаємо,