Тарас Цимбалюк розповів, як його теща вижила в окупованому Маріуполі
![Тарас Цимбалюк розповів, як його теща вижила в окупованому Маріуполі](https://tv.ua/i/63/11/08/0/6311080/image_main/c989def363b1f8e670f1eb54ecf60584-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Відомий український актор Тарас Цимбалюк розповів, чому не пішов у лави тероборони чи ЗСУ та поділився своєю жахаючою історією війни.
В перші дні війни чоловік не розумів, що робити і як він може бути корисним своїй країні.
Я зайняв свою нішу. Оскільки у мене не було військової кафедри і я не служив в армії, то думати про лави ЗСУ було недоречно. Коли ми ще перебували в Корсуні, я звернувся до хлопців із тероборони з питанням, чи потрібен я там. Мені сказали, що можу просто стояти з автоматом. Тож я вирішив бути корисним у медіапросторі, – розповів актор Тарас Цимбалюк журналістам програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна».
![Актор Тарас Цимбалюк](https://tv.ua/i/63/11/08/0/6311080/gallery/13398354dc06d539c836c1221295edd5-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Вони два тижні просиділи в підвалі, допоки окупанти не стали обстрілювати і його. Тоді вони зрозуміли, що треба вставати і тікати. В них була така можливість, адже з’ясувалось, що їхня машина була пошкоджена лише раз уламком, – поділився актор в ефірі «Зіркового шляху». – Я не можу навіть уявити, що пережили ті люди, яким вдалось виїхати звідти. Це страх! Вони розкручували батареї та пили з них воду, смоктали якийсь шматок сала – один в три дні, просто для того, щоб вижити. У бабусі цукровий діабет… але ця війна їх ще сильніше загартувала.
![Актор Тарас Цимбалюк](https://tv.ua/i/63/11/08/0/6311080/gallery/c65fd1e8338fee524eee33b47112e0a1-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Наразі актор з дружиною Тіною перебувають у Києві. Врятовані теща з мамою теж проживають у столиці в своїй окремій квартирі та сподіваються повернутись до Маріуполя. Хоча їхнє житло не в кращому стані – бабусин будинок зруйнований прямим попаданням снаряду, а дім тещі актора сильно пошкоджений і в ньому мешкали кілька різних груп орків.
Нагадаємо,