Гурт Kalush Orchestra оголосив про музичну мобілізацію України

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

Гурт Kalush Orchestra оголосив про музичну мобілізацію України
Гурт Kalush Orchestra
instagram.com/kalush.official

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україн упісні російських виконавців залишаються у топах музичних платформ YouTube Music, Apple Music, Spotify, Deezer та Shazam.

Читайте такожЛеся Нікітюк записала першу заспокійливу мантру
Очевидно, що російські артисти сплачують податки в казну держави терориста, яка спрямовує ці кошти в тому числі й на зброю, яку росія використовує для руйнування українських міст та смертей ні в чому не винних українців.Тож ті, хто слухають їхню музику та дивляться кліпи, – спонсорують цю війну.

Саме тому гурт Kalush Orchestra закликає українців зупинити прослуховування російських артистів і віддавати перевагу українським трекам.

Якщо в трендах YouTube, на стрімінгових платформах домінує російське – значить, прямо зараз відбувається культурна окупація України. Музика – це також зброя. І тут нам не потрібен лендліз, щоб боротися з російським контентом. ЗСУ виганяє окупантів з наших селищ і міст, ми маємо вигнати їх з наших колонок і вух. Тому прямо зараз ми оголошуємо музичну мобілізацію України! Хто з нами – той пришвидчує завершення війни в Україні! – говорить лідер гурту Олег Псюк.

Читайте такожСергія Притулу мало не вигнали з університету під час війни
Команда Kalush Orchestra підготувала спеціальну відеоінструкцію, в якій розповідає, як позбутися російської музики і чому важливо це зробити. Крім того, щоб оновити свій плейлист, музиканти пропонують добірки з популярними треками українських виконавців.

Тож мерщій дивися відео, позбувайся російського, шукай Українське, слухай Українське, підтримуй Українське! 

Нагадаємо, 


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK